Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy linii 51, 68, 71 i 905 pojadą przez Roosevelta i Most Dworcowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy linii 51, 68, 71 i 905 pojadą przez Roosevelta i Most Dworcowy
13-09-2015 00:48   Janusz Ludwiczak
W niedzielę odbędzie się wyścig kolarski Poznań Bike Challenge. Praktycznie przez cały dzień innymi trasami pojadą autobusy linii nr 51, 63, 68, 69, 71 i 905.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego rywalizacja kolarzy spowoduje konieczność wprowadzenia zmian w organizacji ruchu oraz w funkcjonowaniu transportu publicznego. W związku z imprezą wprowadzonych zostanie wiele zmian w organizacji ruchu, co nastąpi w godzinach od 8:00 do 19:00. Autobusy i tramwaje będą się poruszały zgodnie z organizacją ruchu kołowego. W miejscach poprzecznego przecinania z trasą zawodów przepuszczane będą przez tzw. „śluzy”, przed którymi może wystąpić chwilowe wstrzymanie ruchu.

I tak autobusy linii nr 51, 68, 71 i podmiejskiej 905 w kierunku dworca Poznań Główny i centrum handlowego Poznań City Center pojadą objazdem przez Rondo Kaponiera, Roosevelta, Most Dworcowy, Matyi i al. Króla Przemysła II. Powrót bez zmian.

Autobusy linii nr 63 i 69 na Grunwald będą jeździć objazdem przez Roosevelta, Zwierzyniecką i Bukowską.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: