Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radna Katarzyna Kretkowska będzie kandydować do Sejmu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radna Katarzyna Kretkowska będzie kandydować do Sejmu
10-09-2015 01:14   Janusz Ludwiczak
Katarzyna Kretkowska, poznańska radna wybrana z okręgu Ogrody-Jeżyce-Łazarz-Stary Grunwald w listopadowych wyborach samorządowych będzie kandydować w wyborach parlamentarnych z listy Zjednoczonej Lewicy. "Jestem wybrana przez mieszkańców Łazarza, Jeżyc, Ogrodów i Starego Grunwaldu, przez trzy lata chciałabym ich dalej reprezentować" - mówiła w lipcu radna Katarzyna Kretkowska.

Radna Katarzyna Kretkowska będzie "trójką" na liście Zjednoczonej Lewicy. Wiadomo już, że liderem będzie Waldemar Witkowski, szef Unii Pracy w Poznaniu i prezes Spółdzielni Mieszkaniowej im. Cegielskiego, do której należy Osiedle Hetmańskie. Z drugiego miejsca startować będzie poseł SLD Marek Niedbała.

Jak informowaliśmy w lipcu Katarzyna Kretkowska była jednym z kandydatów SLD na zastępcę prezydenta Poznania.

Byłam zgłoszona przez klub jako jedna z kandydatek. W toku rozmów nabraliśmy przekonania, że żaden z radnych SLD nie powinien być wiceprezydentem. Zdecydowaliśmy się na kandydaturę osoby, która jest fachowcem, a nie politykiem samorządowym. Jestem wybrana przez mieszkańców Łazarza, Jeżyc, Ogrodów i Starego Grunwaldu, przez trzy lata chciałabym ich dalej reprezentować. Zostanie wiceprezydentem wiązałoby się z rezygnacją funkcji radnej – powiedziała w lipcu w rozmowie z portalem lazarz.pl Katarzyna Kretkowska, Radna Miasta Poznania.

Katarzyna Kretkowska nie będzie jedyną radną, wybraną w listopadowych wyborach samorządowych z okręgu Ogrody-Jeżyce-Łazarz-Stary Grunwald. Z listy PiS wystartuje Lidia Dudziak.


Komentarze (3)

11-09-2015 06:58:39
Negatyw
Czyli lokalny lans się udał...
10-09-2015 17:03:28
bebe
zawod: polityk
10-09-2015 08:42:17
morlock
Pan Ludwiczak raczy żartować i zamie-szczać? Bo nie wiem, ostatniego roku sporo hibernowałem i mogło coś się zmienić? Ale zasada jest zawsze taka sama (z autopsji) - "wybiesz mję" a po dorwaniu się do twojej/waszej kasy zaPOmnę o obietnicach przedwyborczych (których TU nie zamieszczono) i sprzedam kolejną Lechię Poznań byś musiał kupować taką samą pastę 400% drożej. Pani Katarzyno - mamuty i inne szczerbate słonie słyną z dobrej pamięci więc stąd pamiętam tak na pozór, prozaiczny szczegółek. I wam nie zapomnę do końca życia, czyli przez co najmniej 20 minut. (tyle admin najszybciej moderuje wpisy) [bez obrazy Panie Januszu]. Nie pozdrawiam bo po co, ale może z treści jakiś elektorat oczy otworzy? Np. kaśka :-))))).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: