Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezdomni znów łowili ryby w Parku Wilsona - spożywali alkohol, ryby dusiły się w foliowej siatce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezdomni znów łowili ryby w Parku Wilsona - spożywali alkohol, ryby dusiły się w foliowej siatce
12-08-2015 01:47   Janusz Ludwiczak
Po raz piąty przyłapano bezdomnych na łowieniu ryb w Parku Wilsona. Mężczyźni spożywali również alkohol. Tym razem zostali zabrani przez policjantów na komisariat.

Po raz kolejny w Parku Wilsona pojawiło się dwóch mężczyzn, który nielegalnie łowili ryby w stawie. Poprzednio nietypowi miłośnicy wędkarstwa otrzymali pouczenie od Straży Miejskiej i zabrano im łup. Następnym razem interweniowała Policja, jeden z mężczyzn otrzymał mandat. W poniedziałek bezdomni znów wyławiali ryby ze stawu.

W poniedziałek ok. godz. 11 po raz piąty przyłapano tzw. bezdomnych na łowieniu ryb w stawku Parku Wilsona. Za pierwszym razem zostali pouczeni, wyproszeni przez Straż Miejską. Nic nie pomogło. Po raz kolejny mandat też nie dało rezultatów. Oczywiście mandatu nie zapłacili za to kupili nowa lepszą wędkę i osprzęt. Ryby jak zawsze schowane dusiły się w foliowej siatce w krzakach. Zaznaczyć należy, że jako przynętę dla ryb był rzucany chleb. A to jest łakomy kąsek dla pływających i nurkujących tam kaczek. One zaś nieświadome zagrożenia chwytają haczyk z przynętą i jest problem z padliną. Policja zabrała obydwóch panów na komisariat i jako dowód już w sprawie zarekwirowano im narzędzie przestępcze, czyli wędkę. Również i mandaty za spożywanie alkoholu w parku – informuje nasz Internauta, Karol Kroll na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Na ochłodę... kąpiel w stawiku w Parku Wilsona {FILM CZYTELNIKA}

ZOBACZ TAKŻE: Bezdomni znów nielegalnie łowili ryby w Parku Wilsona. Policja ukarała jednego z nich mandatem

ZOBACZ TAKŻE: Kłusownicy w Parku Wilsona. Dwóch bezdomnych łowiło ryby ze stawów - zatrzymała ich Straż Miejska

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

13-08-2015 21:12:34
kosmo
a dziś ponownie łowili ryby w stawku.
12-08-2015 10:03:21
M.
czy ja dobrze widzę, że wspomniany w innym artykule fan kąpieli wchodził do stawku na oczach policjantów (zdjęcie 4)? I zdaje się, że panownie łowiący, to pomagierzy z Rynku Łazarskiego (pomagają w rozładunku towaru). Na Wielkanoc handlują bukszpanem, w maju bzem, a zimą gałązkami świerkowymi - wszystko to 'zdobyczne', pozyskane z ogródków działkowych.
12-08-2015 09:18:43
xyz
W końcu niedawno mówiono by nie dawac biednym ryby a wedli,więc o co chodzi????
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lut

do 23-02-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
Targi wnętrz

01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

08

mar

do 10-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne
wstęp wolny

10

mar

Palmiarnia Park Wilsona
Pokaz kotów rasowych
w godz. 10:00-15:00 (wstęp w ramach biletu do Palmiarni)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: