Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Głogowska/Hetmańska: Zerwała się sieć trakcyjna. Tramwaje nie jeździły przez prawie godzinę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Głogowska/Hetmańska: Zerwała się sieć trakcyjna. Tramwaje nie jeździły przez prawie godzinę
15-06-2015 13:39   Janusz Ludwiczak
Do uszkodzenia sieci trakcyjnej doszło na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Tramwaje nie jeździły przez Łazarz przez prawie godzinę. MPK uruchomiło autobusy zastępcze "za tramwaj".

Do zerwania sieci trakcyjnej doszło o godz. 12:09. Przez prawie godzinę tramwaje nie jeździły zarówno ulicą Głogowską z centrum na Górczyn, jak i ulicą Hetmańską z Rataj na Grunwald.

MPK uruchomiło błyskawicznie autobusową komunikację zastępczą "za tramwaj", która kursowała z Górczyna przez Głogowską do Mostu Dworcowego oraz od Ronda Jeziorańskiego przez Reymonta i Hetmańską do węzła Traugutta.

Tramwaje linii nr 5, 8 i 14 były kierowane objazdem przez Most Dworcowy i Matyi w kierunkach powrotnych. Natomiast bimby linii 1, 11 i 27 kursowały przez Wildę i Most Dworcowy.

Ruch został przywrócony o godz. 13.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: