Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W kościele Michała Archanioła będzie miniwinda - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W kościele Michała Archanioła będzie miniwinda
31-05-2015 14:54   Janusz Ludwiczak
Osoby niepełnosprawne i z problemami ruchowymi nie będą miały już problemów z wejściem do kościoła Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej. W kruchcie świątyni pojawi się platforma przyschodowa.

Platforma pojawi się po lewej stronie. Dzięki niej do kościoła będą mogły się dostać osoby niepełnosprawne, z problemami ruchowymi, platforma będzie również do obsługi wózków - powiedział ks. Eugeniusz Guździoł, proboszcz Parafii Michała Archanioła.

Parafia Michała Archanioła otrzymała już pozwolenie na budowę od miasta. Inwestycja będzie kosztować ok. 40 tys. zł i zostanie sfinansowana z datków wiernych i środków parafii. Platforma ma być gotowa do końca czerwca.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: