Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Matematyka w praktyce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Matematyka w praktyce
22-05-2015 00:41   Janusz Ludwiczak
Maj to czas egzaminów maturalnych. W Szkole Podstawowej nr 69 spotkali się natomiast najlepsi matematycy z klas piątych i szóstych łazarskich podstawówek.

Już po raz ósmy uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 9, 26, 77 i gospodarze (SP69) wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyli w konkursie "Matematyka w praktyce".

Dziewczęta i chłopcy rozwiązywali problemy dotyczące np. remontu mieszkania, wyjazdów turystycznych. Cała impreza przebiegała w miłej naukowej atmosferze. Konkurs wygrali uczniowie naszej szkoły. Dwóch punktów do zwycięstwa zabrakło zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 77 - tłumaczy Barbara Słowińska, nauczyciel matematyki w SP69.

Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 69, a "dziewiątka" znalazła się po za podium. Uczestnicy zmagań matematycznych otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Osiedla Św. Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

11:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Koncert muzyczno-charytatywny "Nasze serca z Ukrainą" w wykonaniu podopiecznych Dziennego Domu Pomocy nr 1 Klub "Centrum"

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: