Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald zadbała o przydomowe ogródki na Załężu i Chociszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald zadbała o przydomowe ogródki na Załężu i Chociszewskiego
20-05-2015 01:14   Janusz Ludwiczak
Przed blokiem przy ul. Załęże 11 oraz Chociszewskiego 2-6 z inicjatywy Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald posadzona została nowa zieleń.

W ubiegłym roku przed 11-piętrowym wieżowcu mieszkalnym przy ul. Dmowskiego 6 posadzono 12 drzew liściastych, w tym 6 klonów zwyczajnych "Globosum", 4 jarząby turyngskie "Fastigita" oraz 2 śliwy piłkowane "Kanzan", a także 1075 krzewów, z czego najwięcej jest Berberysów (380 szt) i Tuwali japońskich (332). Posadzone zostały również Igre szwedzkie (w ilości 150). Nasadzone zostały również pigwowce, derenie białe, forsycje, jałowce, pęchęrznice i krzewuszki.

Za stworzenie zieleńca przy wieżowcu na ul. Stablewskiego 5/7 Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald otrzymało w 2014 roku wyróżnienie od miasta w 21. edycji konkursu "Zielony Poznań".

Teraz nowa zieleń została posadzona przed blokiem przy ul. Załęże 11 oraz Chociszewskiego 2-6.

Chcieliśmy zadbać o tereny zielone po pracach termomodernizacyjnych. To nie koniec naszych inwestycji. Za dwa tygodnie rozpoczniemy rekultywację terenów pomiędzy budynkami położonymi pomiędzy ulicami Chociszewskiego i Potworowskiego - powiedział nam Zdzisław Nowak, kierownik "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Inwestycja kosztowała niespełna 65 tys. zł. Administracja "Osiedla Łazarz" planuje nowe nasadzenia zieleni w pobliżu bloku przy ul. Potockiej 39-45.


Komentarze (1)

20-05-2015 07:38:49
Hania
Pan Zdzislaw Nowak jest naprawde godny pochwal, od niedawna jest kierownikiem z juz bardzo duzo zrobil. Mysle, ze nie zabraknie Jemu entuzjazmu, to widac, ze ma zapal do pracy i lubi to co robi a to bardzo wazne. Na jednym zdjeciu widze te "latajace szczury" /przepraszam milosnikow golebi/, mam nadzieje, ze nie zasr.....
Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: