Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Barwnogłówka, Krymka, Brodawczak, Serama, Ohiki i Cohin zaprezentują się na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Barwnogłówka, Krymka, Brodawczak, Serama, Ohiki i Cohin zaprezentują się na Targach
12-02-2015 09:36   redakcja, MTP
W najbliższy weekend na Targach odbędzie się kolejna Regionalna Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików, na której 114 hodowców zaprezentuje ponad 1,4 tysiąca gołębi należących do 95 ras hodowlanych.

Od szeregu lat hodowcy gołębi rasowych spotykają się na MTP na wystawie drobnego inwentarza organizowanej przez Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

Na tej prestiżowej wystawie, która odbędzie się w pawilonie 4, 114 hodowców wystawi 1 415 sztuk gołębi należących do 95 ras hodowanych w Polsce. Wśród wystawianych gołębi szczególną uwagę zwracają rasy rodzime. Do ras tych należą m.in. Ryś polski, Barwnogłówka poznańska, Krymka białostocka, Krymka polska, Brodawczak polski oraz Sroka krakowska.

Coraz większym zainteresowaniem wśród sympatyków i hodowców cieszy się drób ozdobny, który na wystawie reprezentować będzie 113 sztuk należących do 18 ras wystawianych przez 11 hodowców. Wśród kolekcji drobiu zobaczymy takie rasy jak Serama, Ohiki, Cohin miniatura czy Cemani. Sympatyków i hodowców zwierząt futerkowych z pewnością zainteresuje z kolei stawka 100 królików należących do 8 ras hodowanych w Polsce.

Regionalna Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików odbędzie się w sobotę, 14 lutego w godz. od 8:00 od 17:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 14:00. Bilety kosztują 15 złotych. Dla dzieci do lat 15 wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: