Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
08-11-2014 22:25   Janusz Ludwiczak
Jedwabistą, Karzełka, Gila, Kapucyna, Loczka czy Pawika można zobaczyć podczas Krajowej Wystawy Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która odbywa się w pawilonie 4 MTP.

W ramach Krajowej Wystawy Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego można było zobaczyć ponad półtora tysiąca gołębi kilkudziesięciu ras oraz kilkanaście kur, kogutów i innego rodzaju drobiu ozdobnego. Wśród prezentowanych odmian gołębi znalazły się Olbrzym, King, Stasser czy Swift Egipski. W klatkach wystawiony był drób ozdobny ras Jedwabista, Kochin czy Karzełek.

Najpiękniejsze gołębie można oglądać jeszcze w niedzielę od 8:00 do 13:00 w pawilonie nr 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety wstępu kosztują 15 złotych. Dzieci do lat 14 wejdą za darmo. Organizatorem wystawy jest Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.


Komentarze (1)

09-11-2014 11:34:05
Hania
W zyciu nie widzialam "lokowatych" golebi :) ale niektore sa piekne, niespotykane. Dla dzieciakow taka wystawa napewno to frajda i na Targi blisko do tego za darmo dla dzieciakow. Wystawa kotow i pokaz golebi...cos jednak sie dzieje i wiecej na naszym Lazarzu /uwaga dla malkontentow/.
Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: