Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
08-11-2014 22:25   Janusz Ludwiczak
Jedwabistą, Karzełka, Gila, Kapucyna, Loczka czy Pawika można zobaczyć podczas Krajowej Wystawy Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która odbywa się w pawilonie 4 MTP.

W ramach Krajowej Wystawy Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego można było zobaczyć ponad półtora tysiąca gołębi kilkudziesięciu ras oraz kilkanaście kur, kogutów i innego rodzaju drobiu ozdobnego. Wśród prezentowanych odmian gołębi znalazły się Olbrzym, King, Stasser czy Swift Egipski. W klatkach wystawiony był drób ozdobny ras Jedwabista, Kochin czy Karzełek.

Najpiękniejsze gołębie można oglądać jeszcze w niedzielę od 8:00 do 13:00 w pawilonie nr 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety wstępu kosztują 15 złotych. Dzieci do lat 14 wejdą za darmo. Organizatorem wystawy jest Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.


Komentarze (1)

09-11-2014 11:34:05
Hania
W zyciu nie widzialam "lokowatych" golebi :) ale niektore sa piekne, niespotykane. Dla dzieciakow taka wystawa napewno to frajda i na Targi blisko do tego za darmo dla dzieciakow. Wystawa kotow i pokaz golebi...cos jednak sie dzieje i wiecej na naszym Lazarzu /uwaga dla malkontentow/.
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: