Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poczta na Chociszewskiego bez listonoszy - był urząd jest filia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poczta na Chociszewskiego bez listonoszy - był urząd jest filia
07-01-2015 09:14   Janusz Ludwiczak
Poczta przy ul. Chociszewskiego nie ma już własnych listonoszy. Dotychczasowy Urząd Pocztowy nr 34 został przekształcowy w Filię Urzędu Pocztowego Poznań 74 przy ul. Głogowskiej 132/140. Czy oznacza to, że wkrótce poczta przy Chociszewskiego zostanie zlikwidowana?

Urząd Pocztowy Poznań 34 przy ul. Chociszewskiego 18/20 posiadał swoch listonoszy, którzy roznosili przesyłki, listy i przekazy pocztowe dla mieszkańców m.in. ul. Chociszewskiego, Kasprzaka, Hetmańskiej, Jarochowskiego, Bogusławskiego, Potworowskiego, Stablewskiego, Potockiej, Dmowskiego czy Lodowej.

Od pewnego czasu placówka ta nie posiada już listonoszy. Przesyłki do mieszkańców tego rejonu roznoszą listonosze z Urzędu Pocztowego Poznań2 przy Dworcu Zachodnim. Poczta Polska przekształciła Urząd Pocztowy Poznań 34 w Filię Urzędu Pocztowego Poznań 74, której siedziba mieści się przy ul. Głogowskiej 132/140. Czy oznacza to, że wkrótce poczta przy Chociszewskiego zostanie zlikwidowana?

Przeprowadzone zmiany miały wyłącznie charakter organizacyjny i w żaden sposób nie wpłynęły, ani nie wpłyną na jakość oraz rodzaj świadczonych dla klientów usług. Niezmienione pozostały również godziny obsługi klientów - wyjaśnia Kamila Supron-Kalinowska, Biuro Prasowe, Poczta Polska S.A.

Od kilku lat podobnie funkcjonuje poczta przy Rynku Łazarskim. Placówka ta nie posiada już swoich listonoszy, a działa jako Filia Urzędu Pocztowego Poznań 2 przy ul. Głogowskiej 17.


Komentarze (4)

12-01-2015 15:10:24
Tomek
Greenagrest, M. - dziekuję za informacje. Szkoda jednak, że redakcja nie zdecydowała się odpowiedzieć...
07-01-2015 19:24:51
M.
Przypuszczam, że nadal przy Chociszewskiego. Listonosze chodzą do nas z urzędu przy Dworcu Zachodnim już od października.
07-01-2015 16:13:44
Greenagrest
Teraz awiza będziemy zapewne odbierać w Filia Urzędu Pocztowego Poznań 2 przy ul. Głogowskiej 17 :( .
07-01-2015 15:53:59
Tomek
Do autora tekstu i Poczty Polskiej - Prośba o doprecyzowanie jednego wątku: Co z awizo? Gdzie będziemy teraz odbierać polecone, gdy listonosz nie zastanie nas w domu? Dalej na Chociszewskiego czy w innej lokalizacja? Proszę o info.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: