Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Napad na pocztę przy Chociszewskiego. Policja zatrzymała sprawcę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Napad na pocztę przy Chociszewskiego. Policja zatrzymała sprawcę
22-07-2013 20:09   Janusz Ludwiczak
W piątek wieczorem 26-letni mężczyzna napadł na urząd pocztowy przy ul. Chociszewskiego. Bandyta trzymając w ręce broń zażądał od kasjerki wydania gotówki. Cztery godziny od napadu policja zatrzymała sprawcę.

W piątek kilka minut przed godz. 18 do urzędu pocztowego przy ul. Chociszewskiego wszedł mężczyzna. Z torby wyciągnął broń i zażądał wydania pieniędzy.

Gdy tylko otrzymał gotówkę natychmiast uciekł. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Kilka minut po zdarzeniu na miejscu byli już policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Funkcjonariusze "namierzyli" rozbójnika zaledwie w 4 godziny po napadzie. Został on zatrzymany przez kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w jednym z poznańskich hoteli. W trakcie rozmowy z policjantami 26-latek przyznał się do napadu. Funkcjonariusze odzyskali część zrabowanych pieniędzy - informuje nadkom. Iwona Liszczyńska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie znacznie więcej przestępstw. To właśnie on pod koniec czerwca br. napadł na placówkę bankową, znajdującą się na terenie poznańskiego Grunwaldu, przez co był poszukiwany przez policję. Ze swojej przestępczej działalności jest też dobrze znany policjantom z Piły – swojego rodzinnego miasta. 26-latek miał do czynienia nie tylko z polskimi stróżami prawa. W przeszłości odbywał karę więzienia w Norwegii, gdzie został zatrzymany za napad na sklep spożywczy - dodaje nadkom. Iwona Liszczyńska.

Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów rozboju decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.


R E K L A M A

Komentarze (1)

23-07-2013 14:56:23
Korcribs
10 lat mu dać!:D
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: