Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz?
19-12-2014 10:33   Janusz Ludwiczak
Katarzyna Bujakiewicz złoży mandat radnej sejmiku wielkopolskiego. Z informacji "Gazety Wyborczej Poznań" wynika, że aktorka zrezygnuje z mandatu, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu. Następcą aktorki w sejmiku miałby zostać były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński.

Katarzyna Bujakiewicz startowała do sejmiku wielkopolskiego z listy Komitetu Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska. Zdobyła 6576 głosów i wraz z Ryszardem Grobelnym (11 776 głosów) weszła do sejmiku województwa wielkopolskiego.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" aktorka złoży mandat, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu "Lekarze" telewizji TVN.

Gdyby tak się stało, mandat Katarzyny Bujakiewicz obejmie były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński, który zdobył trzecią ilość głosów na liście komitetu Teraz Wielkopolska w danym okręgu (3178 głosów).


Komentarze (2)

19-12-2014 11:09:44
paramido
poznańskie bagienko...
19-12-2014 10:54:02
albi
Jest to polityczny majstersztyk! Nie wierzę w przypadkowość - to dawno zaplanowane miękkie lądowanie najbardziej skompromitowanego wice. Mnie tylko ciekawi, jak byli członkowie zarządu miasta znają się na sprawach powiatu - to zupełnie odmienne budżety, inne priorytety, inna bajka. Spółdzielnia ma się dobrze...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: