Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz?
19-12-2014 10:33   Janusz Ludwiczak
Katarzyna Bujakiewicz złoży mandat radnej sejmiku wielkopolskiego. Z informacji "Gazety Wyborczej Poznań" wynika, że aktorka zrezygnuje z mandatu, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu. Następcą aktorki w sejmiku miałby zostać były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński.

Katarzyna Bujakiewicz startowała do sejmiku wielkopolskiego z listy Komitetu Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska. Zdobyła 6576 głosów i wraz z Ryszardem Grobelnym (11 776 głosów) weszła do sejmiku województwa wielkopolskiego.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" aktorka złoży mandat, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu "Lekarze" telewizji TVN.

Gdyby tak się stało, mandat Katarzyny Bujakiewicz obejmie były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński, który zdobył trzecią ilość głosów na liście komitetu Teraz Wielkopolska w danym okręgu (3178 głosów).


R E K L A M A

Komentarze (2)

19-12-2014 11:09:44
paramido
poznańskie bagienko...
19-12-2014 10:54:02
albi
Jest to polityczny majstersztyk! Nie wierzę w przypadkowość - to dawno zaplanowane miękkie lądowanie najbardziej skompromitowanego wice. Mnie tylko ciekawi, jak byli członkowie zarządu miasta znają się na sprawach powiatu - to zupełnie odmienne budżety, inne priorytety, inna bajka. Spółdzielnia ma się dobrze...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

27

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - Kongo

28

lut

do 01-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie Targi Książki

01

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przygody Wujka Ogórka"- impreza dla dzieci z rodzicami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: