Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Były wiceprezydent Mirosław Kruszyński zastąpi w sejmiku aktorkę Katarzynę Bujakiewicz?
19-12-2014 10:33   Janusz Ludwiczak
Katarzyna Bujakiewicz złoży mandat radnej sejmiku wielkopolskiego. Z informacji "Gazety Wyborczej Poznań" wynika, że aktorka zrezygnuje z mandatu, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu. Następcą aktorki w sejmiku miałby zostać były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński.

Katarzyna Bujakiewicz startowała do sejmiku wielkopolskiego z listy Komitetu Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska. Zdobyła 6576 głosów i wraz z Ryszardem Grobelnym (11 776 głosów) weszła do sejmiku województwa wielkopolskiego.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" aktorka złoży mandat, gdyż nie chce ujawnić wszystkich swoich dochodów w oświadczeniu majątkowym. Katarzyna Bujakiewicz nie może w ramach podpisanego kontraktu ujawnić wysokości honorariów za grę w serialu "Lekarze" telewizji TVN.

Gdyby tak się stało, mandat Katarzyny Bujakiewicz obejmie były wiceprezydent Poznania Mirosław Kruszyński, który zdobył trzecią ilość głosów na liście komitetu Teraz Wielkopolska w danym okręgu (3178 głosów).


Komentarze (2)

19-12-2014 11:09:44
paramido
poznańskie bagienko...
19-12-2014 10:54:02
albi
Jest to polityczny majstersztyk! Nie wierzę w przypadkowość - to dawno zaplanowane miękkie lądowanie najbardziej skompromitowanego wice. Mnie tylko ciekawi, jak byli członkowie zarządu miasta znają się na sprawach powiatu - to zupełnie odmienne budżety, inne priorytety, inna bajka. Spółdzielnia ma się dobrze...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

paź

do 04-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Caravans Salon Poland 2020" - Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
"Boatex" - Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych

03

paź

11:00
Łazarz
Spacer tropem Łazarskich bambrów
To historia pisana nazwiskami familii, których korzenie sięgają pierwszych rodzin przybyłych z okolic Bambergu do podpoznańskich wsi. W Świętym Łazarzu gospodarzył

21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: