Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Napadł z łomem na salon gier - grozi mu do 15 lat więzienia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Napadł z łomem na salon gier - grozi mu do 15 lat więzienia
27-11-2014 00:23   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji zatrzymali w okolicach Targów 31-letniego mężczyznę, który napadł na salon gier. Przy pomocy łomu zastraszył pracownicę. Następnie próbował ukraść pieniądze z automatu. Decyzją sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło z 9 na 10 listopada br. Poinformowani o napadzie policjanci Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu natychmiast udali się na miejsce interwencji. Tam zatrzymali 31-latka, który przy użyciu łomu doprowadził pracownicę salonu do bezbronności. Włączony wcześniej przez kobietę alarm napadowy pozwolił na zatrzymanie podejrzanego w chwili kiedy jeszcze przebywał na terenie obiektu. Teraz grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

W trakcie prowadzonych przez funkcjonariuszy z Komisariatu Poznań Targi czynności okazało się, że podejrzanym o napad jest stały klient salonu. W dniu popełnienia przestępstwa, miał na głowie kominiarkę. Zastraszył pracującą tam kobietę łomem. Skrępowaną taśmą klejącą pozostawił na zapleczu obiektu. Po czym by ukraść gotówkę uszkodził jeden z automatów. Jednakże nie udało mu się osiągnąć celu. Włączony wcześniej przez kobietę alarm napadowy sprowadził na miejsce ochronę i Policję - informuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec Poznania. Do przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Usłyszał zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: