Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Głogowska/Stablewskiego: Kradł wkłady lusterek samochodowych tuż po wyjściu z więzienia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Głogowska/Stablewskiego: Kradł wkłady lusterek samochodowych tuż po wyjściu z więzienia
14-11-2014 00:46   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży wkładów do lusterek samochodowych. Okazało się, że złodziejem jest osoba, która wyszła prosto z więzienia.

Jak ustalili policjanci 31-latek cztery samochody okradł, a jeden uszkodził. Swoim działaniem spowodował straty o łącznej wartości przeszło 1500 złotych. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Nie jest to jego pierwszy pobyt "za kratkami". Kilka godzin przed kradzieżą sprawca... wyszedł z zakładu karnego.

W ubiegłą sobotę, 8 listopada około południa dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który na ul. Głogowskiej miał okradać zaparkowane samochody. W tym rejonie przejeżdżali akurat policjanci z Komisariatu Wodnego, którzy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Po krótkim czasie, na ulicy Stablewskiego mundurowi namierzyli podejrzanego mężczyznę, przy którym znaleźli torbę z dziesięcioma wkładami do lusterek samochodowych. 31-latek został natychmiast zatrzymany i przewieziony do komisariatu na poznańskim Grunwaldzie.

Zatrzymany nie poczuwał się jednak do winy. W rozmowie z policjantami zarzekał się, że to nie on okradał samochody, a wkłady zostały mu do torby podrzucone. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald nie dali wiary jego pokrętnym tłumaczeniom. Ustalili, że 31-latek z wkładów do lusterek okradł cztery samochody, jeden uszkodził. Swoim działaniem spowodował starty o łącznej wysokości przeszło 1500 złotych.

To nie pierwszy konflikt z prawem 31-latka. Kilka godzin przed dokonaniem kradzieży i uszkodzenia mężczyzna opuścił więzienie, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Za kratki wrócił bardzo szybko. Już następnego dnia po usłyszeniu zarzutów decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Fot: KMP

Komentarze (2)

15-11-2014 12:05:25
głogowska/potockiej
Mi skradziono antene radiową i maskownice zaczepu holowniczego od starej corsy, jak zobaczyłam to nie wierzyłam...
14-11-2014 08:20:59
sasiadka
W tym rejonie bardzo często dochodzi do kradzieży.również miałam wyrwane lusterka.oby gnil w wiezieniu.nienawidzę zlodzieji.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: