Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W trzy dni dookoła świata na targach turystycznych Tour Salon - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W trzy dni dookoła świata na targach turystycznych Tour Salon
22-10-2014 10:13   Janusz Ludwiczak
W czwartek po raz 25 na terenie MTP rozpoczną się od 23 do 25 października 2014 roku po raz dwudziesty piąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon", na których będzie można znaleźć oferty z ponad 30 krajów od Chorwacji i Turcji po Argentynę, Izrael czy Seszele, a także spotkać się z podróżnikami, m.in. Martyną Wojciechowską. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 10 zaproszeń na Tour Salon.

W dniach od 23 do 25 października 2014 roku po raz dwudziesty piąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się najważniejsze targi branży turystycznej – TOUR SALON. Wydarzenie organizowane w Poznaniu da wszystkim zainteresowanym możliwość dotarcia do wielu ofert turystycznych w jednym miejscu i czasie, zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych. Ponadto dzięki licznej grupie wystawców i zwiedzających zza granicy, będzie doskonałą promocją Polski również na arenie międzynarodowej. Gościem specjalnym targów jest Martyna Wojciechowska.

Odwiedzając 25-tą jubileuszową edycję targów przeniesiemy się w jednej chwili w rożne miejsca, a dokładnie wszystkie polskie regiony i ponad 30 krajów. TOUR SALON zainspiruje do podróży do Argentyny, Armenii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Iranu, Irlandii, Izraela, Litwy, Macedonii, Malediwów, Mołdawii, Niemiec, Palestyny, Polski, Portugalii, Republiki Seszeli, Rosji, Rumunii, Słowacji, Sri Lanki, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Tour Salon jest znakomitą okazją do zapoznania z propozycjami wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów, biur podróży, uzdrowisk, hoteli, ubezpieczycieli, czy przewoźników. Targi turystyczne to również możliwość odbycia trzydniowej podróży dookoła świata i bezpośredniego obcowania z tradycjami, kulturą bliższych i dalszych zakątków naszego globu poprzez uczestnictwo w degustacjach, koncertach, pokazach oraz licznych konkursach.


Dla naszych Czytelników mamy 10 zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do wtorku, 21 października 2014 r. do godz. 22:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 10 pojedynczych zaproszeń na targi "Tour Salon", które będzie można zrealizować w dniach od 23 do 25 października 2014 r.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Aktualizacja 22.10.2014 10:10: Tym razem postanowiliśmy rozdać zaproszenia dla pięciu osób, które jako pierwsze nadesłały swoje zgłoszenie oraz dla pięciu osób, które nadesłało zgłoszenia jako ostatni, w myśl przysłowia "ostatni będą pierwszymi".
Wejściówki na targi Tour Salon otrzymują:
Zbyszko Halasz, Paulina Włodarczak, Diana Nowak, Łukasz Kozłowski, Paulina Orłowska oraz Robert Klewczucki, Barbara Fiałkowska, Marcin Rosadziński, Łukasz Wierzejewski, Agnieszka Wierzejewska.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: