Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka odbył się w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka odbył się w Arenie
25-09-2014 13:24   Janusz Ludwiczak
Kilkadziesiąt dzieci przez różnego rodzaju gry, konkursy i zabawy świętowało w czwartek poznańskie obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, które odbyły się w Arenie.

Celem naszego spotkania jest między innymi popularyzowanie wartości wychowania przedszkolnego, dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem, zainteresowanie wychowaniem przedszkolnym szerszego środowiska oraz nawiązywanie kontaktów, przyjaźni. Ważna jest również integracja wielu środowisk, od których zależy jakość wychowania przedszkolnego i kreowanie nowej przestrzeni dla wychowania przedszkolnego - wyjaśniają organizatorzy z Przedszkola nr 39 "Jarzębinka".

Przedszkolaki były podzielone na pięć grup, które miały swój kolor koszulki. I tak dzieci z grunwaldzkich przedszkoli były w drużynie niebieskiej.

Podczas trzygodzinnego spotkania w Arenie nie zabrakło wielu okazji do dobrej zabawy. Na przedszkolaków, czekały gry integracyjne, wspólne śpiewanie, taniec i koncert. Maluchy mogły zobaczyć również przedstawienie o robocie, który stał się chłopcem.

Na zakończenie poznańskich obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka przeszedł barwny korowód, w trakcie którego wypuszczono w niebo setki kolorowych balonów.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: