Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Poznania spotkał się z młodym geniuszem z II LO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Poznania spotkał się z młodym geniuszem z II LO
20-09-2014 00:31   Janusz Ludwiczak
Prezydent Ryszard Grobelny spotkał się w piątek z Adamem Krasuckim, tegorocznym absolwentem II LO, który zdobył złoty medal w 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Astanie w Kazachstanie.

Raczej nie czuję się geniuszem, jestem po prostu trochę lepszy w pewnej dziedzinie nauki - tak swój naukowy sukces skomentował Adam Krasucki, z którym w piątek w magistracie spotkał się prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Adam Krasuski to tegoroczny międzynarodowy maturzysta II LO, w zadaniu doświadczalnym otrzymał drugą ilość punktów na świecie. Zdobył on złoty medal w 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Astanie w Kazachstanie, a tym samym drugi wynik w Unii Europejskiej i 30-ty na świecie. Adam Krasucki zajął również trzecie miejsce w 63.Ogólnopolskiej Olimpiadzie Fizycznej i otrzymał wyróżnienie za rozwiązanie zadania doświadczalnego. Zajął także drugie miejsce w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko".

W spotkaniu oprócz prezydenta Ryszarda Grobelnego uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Oświaty oraz nauczyciele II LO, którzy pomagali mu w przygotowaniach do konkursów. Jak podkreślał sam uczeń, to właśnie napotkanie w życiu odpowiednich pedagogów stanowi jeden z głównych kluczy do sukcesu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: