Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ósemkowiczki" zagrały z absolwentkami o Puchar Dni Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ósemkowiczki" zagrały z absolwentkami o Puchar Dni Łazarza
04-06-2014 15:27   Janusz Ludwiczak
W 25. rocznicę wolnych wyborów w sali VIII LO odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dni Łazarza. Zawody rozegrano również z okazji 90-lecia "Ósemki".

Pierwotnie w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dni Łazarza "Ósemka" miała zagrać z Marcinkiem, 2 LO i 33 LO, jednak żadna z reprezentacji nie pojawiła się. Rozegrano więc mecze pomiędzy obecnymi uczniami i absolwentami.

Na początku zagrały dziewczyny. Pierwszy set wygrały absolwentki pokonując "Ósemkowiczki" 25:24. W drugim secie wynik wyrównały uczennice klasy 2 VIII LO pokonując absolwentki 25:18. Ostatecznie mecz wygrały uczennice pokonując absolwentki w tie-breaku 16:14.

Natomiast w meczu rozegranym przez panów również najlepsi okazali się obecni uczniowie, którzy dwukrotnie pokonali absolwentów.

W ramach turnieju odbyły się również towarzyskie mecze w koszykówkę oraz rozgrywki w ping ponga.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary od Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza, a każdy zawodnik dostał dyplom.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: