Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ósemkowiczki" zagrały z absolwentkami o Puchar Dni Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ósemkowiczki" zagrały z absolwentkami o Puchar Dni Łazarza
04-06-2014 15:27   Janusz Ludwiczak
W 25. rocznicę wolnych wyborów w sali VIII LO odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dni Łazarza. Zawody rozegrano również z okazji 90-lecia "Ósemki".

Pierwotnie w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dni Łazarza "Ósemka" miała zagrać z Marcinkiem, 2 LO i 33 LO, jednak żadna z reprezentacji nie pojawiła się. Rozegrano więc mecze pomiędzy obecnymi uczniami i absolwentami.

Na początku zagrały dziewczyny. Pierwszy set wygrały absolwentki pokonując "Ósemkowiczki" 25:24. W drugim secie wynik wyrównały uczennice klasy 2 VIII LO pokonując absolwentki 25:18. Ostatecznie mecz wygrały uczennice pokonując absolwentki w tie-breaku 16:14.

Natomiast w meczu rozegranym przez panów również najlepsi okazali się obecni uczniowie, którzy dwukrotnie pokonali absolwentów.

W ramach turnieju odbyły się również towarzyskie mecze w koszykówkę oraz rozgrywki w ping ponga.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary od Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza, a każdy zawodnik dostał dyplom.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: