Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyka Bacha, Vierna i Gomółki zabrzmiała w kościele Matki Boskiej Bolesnej na koncercie Gaude Mater - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyka Bacha, Vierna i Gomółki zabrzmiała w kościele Matki Boskiej Bolesnej na koncercie Gaude Mater
03-06-2014 00:58   redakcja, Janusz Heller
Dziesiąty już Koncert muzyki kameralnej i instrumentalnej (sakralnej i świeckiej) "Gaude Mater" z udziałem Chóru Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. oraz zespołów instrumentalnych i solistów Zespołu Szkół Muzycznych odbył się w niedzielny wieczór w kościele Matki Boskiej Bolesnej w ramach 25. jubileuszowych Dni Łazarza.

Podczas koncertu muzyki organowej i kameralnej "Gaude Mater" wystąpili soliści i zespoły instrumentalne z Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Głogowskiej oraz Chór Kameralny Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina.

W programie niedzielnego koncertu znalazły się utwory: F. Mendelsohna, J. S. Bacha, L. Vierne, H. Purcella, M. Gomółki oraz Negro Spirituals.

Koncert "Gaude Mater", który odbył się już po raz dziesiąty przygotowała profesor Małgorzata Kwaśnik-Chmielewska, a opiekę artystyczną sprawował Wojciech Michalski, dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych.


Fot: Janusz Heller, Wojciech Wysocki


[serwis informacyjny]     [program 25.Dni Łazarza]     [krzyżówka łazarska]

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: