Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Noc Muzeów można było zobaczyć meczet, spróbować daktyli i nauczyć się arabskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Noc Muzeów można było zobaczyć meczet, spróbować daktyli i nauczyć się arabskiego
19-05-2014 00:57   Janusz Ludwiczak
Zwiedzanie meczetu, pokaz mody muzułmańskiej, wykład o kuchni arabskiej, warsztaty kaligrafii czy zdobienie ręki henną - te i wiele innych atrakcji czekały w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym przy ul. Biedrzyckiego z okazji Nocy Muzeów.

Już po raz trzeci do organizowanej już po raz dwunasty Nocy Muzeów przyłączyli się poznańscy muzułmanie, mający swój dom i salę modlitw przy ul. Biedrzyckiego.

W Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym można było zwiedzić meczet - salę modlitewną, zobaczyć pokaz mody muzułmańskiej, posłuchać wykładu o kuchni arabskiej i skosztować daktyli czy ciast arabskich, wziąć udział w warsztacie kaligrafii arabskiej, nauczyć się podstaw języka arabskiego czy porozmawiać z imamem. Natomiast panie mogły udekorować swoje dłonie henną, a panowie otrzymać napisane po arabsku swoje imię.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: