Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tadżin, zupa harira, pastilla i inne dania kuchni marokańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tadżin, zupa harira, pastilla i inne dania kuchni marokańskiej
14-11-2013 19:40   Janusz Ludwiczak
Jakie są tradycyjne dania kuchni marokańskiej i jak sporządza się zupę harirę tego można było dowiedzieć się w środę podczas wykładu Elizy El Manouri, który odbył się w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym przy ul. Biedrzyckiego.

O tradycyjnych daniach kuchni marokańskiej opowiadała Eliza El Manouri, która wyjaśniła m. in. jak przygotować tadżin, zupę harirę czy pastillę, jakie użyć przyprawy, a także zdradziła tajniki tej kuchni. Po wykładzie chętni mogli spróbować wypieków i herbaty marokańskiej.

Z kolei w środę, 27 listopada w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym przy ul. Biedrzyckiego 13 mufti Nidal Abu Tabaq wygłosi wykład pt. "Stanowisko islamu wobec przemocy i terroryzmu". Po wykładzie odbędzie się dyskusja na najbardziej kontrowersyjne pytania.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

17

paź

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: