Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plac zabaw przy Arenie wzbogaci się o piramidę linową, równoważnie i huśtawki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plac zabaw przy Arenie wzbogaci się o piramidę linową, równoważnie i huśtawki
07-04-2014 13:57   Janusz Ludwiczak
Zarząd Zieleni Miejskiej ogłosił przetarg na budowę placu zabaw dla dzieci starszych w Parku Kasprowicza.

W ramach rozbudowy placu zabaw przy Arenie pojawi się piramida linowa, równoważnia, huśtawki i urządzenia z serii parkour. Zarząd Zieleni Miejskiej czeka na oferty od wykonawców do 11 kwietnia. Rozbudowa placu zabaw w Parku Kasprowicza ma kosztować 108 tysięcy złotych i zostanie sfinansowana ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz.

W tym roku rozbudowany zostanie również plac zabaw przy ul. Dmowskiego, pomiędzy "deskami". Dzieci będą mogły korzystać m.in. z karuzeli krzyżowej z kierownicą i zestawem zabawowym typu "mazurek". Dodatkowo pojawi się stolik do gry w szachy. Na to zadanie Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała 58 tys. zł.


Komentarze (4)

08-04-2014 13:22:33
JS
A Rada Osiedla tak kłamała na tym portalu: 31-03-2014 10:19:16 Rada Osiedla Park Kasprowicza i plac zabaw zlokalizowany w centrum Parku jest regularnie sprzątany, codziennie rano.Na bieżąco usuwane są uszkodzenia . Całkowita wymiana piasku w piaskownicy dokonywana jest w m-cu kwietniu i lipiec/sierpień.Porządkowaniem terenu zajmuje się Zarzad Zieleni Miejskiej. 31-03-2014 16:04:06 Rada Osiedla Jeżeli codziennie sprzątany jest Park,to kulturalni mieszkańcy nie powinni go zanieczyścić w ciągu jednego dnia.A jeżeli ktoś przychodzi do parku tylko w celu pofolgowania swoim niszczycielskim zapędom to nic nie możemy zrobić .Wymagajmy od siebie zachowania porządku, to będzie ładniej obok Nas.
08-04-2014 11:19:26
MK
Jestem tam codziennie. Żadnego świeżego piasku, osób sprzątających jeszcze nie widziałem. Wczoraj wywieziono wysypujące się śmietniki, a placu żadne grabie nie widziały od dawna. Samochodzik hałasuje jak dawniej, gdzie jakikolwiek przegląd konserwacyjny, no i kto się tym placem opiekuje ? Zerwana linka w Parku Wilsona spowodowała zamknięcie zjeżdżalni na co najmniej 10 dni, czy tak działa Rada Osiedla, a co na to pracownicy Palmiarni ?
08-04-2014 10:42:29
JS
@giggs// jak to? Przecież niedawno w jednym z komentarzy Rada Osiedla zarzekała się, że piasek jest wymieniany na bieżąco, a cały plac jest dwa razy dziennie sprzątany :) Też mnie to rozśmieszyło :)
08-04-2014 09:41:59
giggs//
Ja chciałbym aby ten plac zabaw wzbogacił się o nowy czysty piasek w piaskownicy dla dzieci :) Bo to żenada by dzieci się miały bawić w tym syfie co jest obecnie w piaskownicy :(
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

15

gru

Palmiarnia Park Wilsona
Dzień Herbaty - proces powstawania, warsztaty
w godz. 11:00-14:00

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: