Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Informacje, muzyka i film - trzy nowe kanały pojawiły się w kablówce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Informacje, muzyka i film - trzy nowe kanały pojawiły się w kablówce
19-03-2014 01:12   Janusz Ludwiczak
Od wtorku w sieci Inea pojawiły się trzy nowe programy - kanał informacyjno-rozrywkowy Superstacja, nowy kanał filmowy Stopklatka oraz nowa telewizja muzyczna Power TV.

Od 18 marca wszyscy Abonenci telewizji cyfrowej INEA uzyskają dostęp do nowych programów. Będą to informacyjny program - Superstacja oraz nowo powstały program filmowy - Stopklatka. Abonenci telewizji cyfrowej HD będą oglądać program Stopklatka również w jakości HD. Z telewizji cyfrowej korzysta ponad 120 tys. Abonentów telewizyjnych operatora - informuje Kinga Podraza-Myszkowska, rzecznik Inea.

Od wtorku abonenci kablówki mogą oglądać również nową polską telewizję muzyczną Power TV. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku oraz disco polo. W weekendy nadaje również programy rozrywkowe, a także programy dokumentalne, m.in. o środowisku wodnym i sportach ekstremalnych.

Superstacja to polski kanał tematyczny, o profilu informacyjno-rozrywkowym, adresowany do osób aktywnych i ciekawych świata. Wyróżnia go niestandardowe podejście do tematów i poczucie humoru. Prezentuje również ciekawostki i sprawy kontrowersyjne.

Stopklatka TV to polski kanał filmowy, który powstał jako inicjatywa grupy Kino Polska TV S.A., portalu internetowego Stopklatka.pl oraz spółki medialnej Agora. Stacja emituje filmy fabularne, dokumenty i animacje polskich i zagranicznych twórców. Na antenie stacji nie zabraknie komedii, musicali, kryminałów czy kina kobiecego.

Pozycje na dekoderze w Inea:
Power TV - 227
Power HD - 262
Stopklatka TV - 136
Stopklatka HD - 115
Superstacja - 44


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: