Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można oglądać, co dzieje się na Ratajach i w Swarzędzu - RTK i STK pojawiły się w Inea - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można oglądać, co dzieje się na Ratajach i w Swarzędzu - RTK i STK pojawiły się w Inea
04-12-2013 07:43   Janusz Ludwiczak
"Aktualności Ratajskie" i Telewizję Swarzędz można już oglądać w pakiecie cyfrowym w sieci Inea. Operator poznańskiej sieci kablowej chce być jak najbliżej lokalnej społeczności.

Od 4 listopada w ofercie sieci Inea dostępna jest Telewizja Swarzędz, natomiast od poniedziałku w pakiecie cyfrowym pojawiła się RTK, czyli telewizja Ratajska.

Inea jest zainteresowana programami lokalnymi. Niedawno do oferty wprowadziliśmy dwa programy: STK (Telewizja Swarzędz) i RTK (Telewizja Ratajska). Idea lokalności jest nam bliska, 15 lat temu w naszej sieci pojawiła się Telewizja WTK, od roku współpracujemy z TV Wielkopolska. Dużym problemem dla stacji lokalnych była cyfryzacja, dlatego cieszy, że mogliśmy udostępniliśmy nadawcom miejsce w paśmie cyfrowym. Zgodnie z naszą strategią chcemy oferować unikatowe treści lokalnym społecznościom. Lokalność to jest coś, co wyróżnia nas od innych operatorów - wyjaśnia Kinga Podraza-Myszkowska, rzecznik Inea.

RTK, czyli telewizja Ratajska dostępna jest na kanale 304, Telewizja Swarzędz na kanale 302.

Natomiast program lokalny "Aktualności Miejskie" dostępny jest w sygnale analogowym na kanale K-11 codziennie o godz. 10:30, 14:30, 16:30 i 22:00.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: