Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można oglądać, co dzieje się na Ratajach i w Swarzędzu - RTK i STK pojawiły się w Inea - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można oglądać, co dzieje się na Ratajach i w Swarzędzu - RTK i STK pojawiły się w Inea
04-12-2013 07:43   Janusz Ludwiczak
"Aktualności Ratajskie" i Telewizję Swarzędz można już oglądać w pakiecie cyfrowym w sieci Inea. Operator poznańskiej sieci kablowej chce być jak najbliżej lokalnej społeczności.

Od 4 listopada w ofercie sieci Inea dostępna jest Telewizja Swarzędz, natomiast od poniedziałku w pakiecie cyfrowym pojawiła się RTK, czyli telewizja Ratajska.

Inea jest zainteresowana programami lokalnymi. Niedawno do oferty wprowadziliśmy dwa programy: STK (Telewizja Swarzędz) i RTK (Telewizja Ratajska). Idea lokalności jest nam bliska, 15 lat temu w naszej sieci pojawiła się Telewizja WTK, od roku współpracujemy z TV Wielkopolska. Dużym problemem dla stacji lokalnych była cyfryzacja, dlatego cieszy, że mogliśmy udostępniliśmy nadawcom miejsce w paśmie cyfrowym. Zgodnie z naszą strategią chcemy oferować unikatowe treści lokalnym społecznościom. Lokalność to jest coś, co wyróżnia nas od innych operatorów - wyjaśnia Kinga Podraza-Myszkowska, rzecznik Inea.

RTK, czyli telewizja Ratajska dostępna jest na kanale 304, Telewizja Swarzędz na kanale 302.

Natomiast program lokalny "Aktualności Miejskie" dostępny jest w sygnale analogowym na kanale K-11 codziennie o godz. 10:30, 14:30, 16:30 i 22:00.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: