Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi szukają prezesa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi szukają prezesa
22-03-2014 22:48   Janusz Ludwiczak
W czerwcu kończy się kadencja obecnego zarządu MTP. Na pewno szefem Targów nie będzie już Andrzej Byrt, który ma być Ambasadorem Polski w Szwajcarii. Ogłoszony został konkurs na nowego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Kandydaci na prezesa Targów powinni posiadać wykształcenie wyższe: zarządzanie, marketing, międzynarodowe stosunki gospodarcze bądź, wykształcenie wyższe prawnicze lub techniczne uzupełnione podyplomowymi studiami z zakresu ekonomii lub studiami MBA (studia Master of Business Administration, przeznaczone dla menedżerów wysokiego szczebla). Idealna osoba powinna mieć 3 lata pracy w przemyśle targowym, a także wykazać się realizacją projektów targowych dla minimum 300 wystawców z kraju i zagranicy. Mile widziana jest też znajomość więcej niż jednego języka obcego. Kandydaci, którzy urodzili się przed 1 sierpnia 1972 r. muszą również przedstawić oświadczenie lustracyjne.

Osoby, które chciałby wziąć udział w konkursie swoje zgłoszenia muszą składać w zamkniętych i zabezpieczonych kopertach na adres: Rada Nadzorcza MTP sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
lub złożyć osobiście w Recepcji - Gmach Administracyjny, parter, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Termin zgłoszeń upływa 2 kwietnia.

Nowe władze MTP zostaną wybrane przez Radę Nadzorczą, w skład której wchodzi czterech przedstawicieli Skarbu Państwa, trzech przedstawicieli Miasta Poznań i dwóch przedstawicieli z grona pracowników MTP.

Otwarcie zgłoszeń oraz ich formalna ocena nastąpi nie później niż w dniu 7 kwietnia, oznacza to, że nowego prezesa MTP poznamy jeszcze przed Wielkanocą.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: