Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stopklatka pokaże polską klasykę filmową, produkcje europejskie i kino światowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stopklatka pokaże polską klasykę filmową, produkcje europejskie i kino światowe
11-03-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
W sobotę rusza nowy kanał filmowy Stopklatka TV, który będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i także w sieci kablowej Inea. Stacja emitować będzie polską klasykę, filmy takie jak "Chłopi", "Krzyżacy" czy "Nad Niemnem". Nie zabraknie również kina światowego i znanych filmów, m.in. "Cube", "Pokój Marvina" i "Taxi 2".

Stopklatka TV oprze się na trzech podstawowych filarach: polska klasyka filmowa, produkcje europejskie i kino światowe. Ramówka przyjmie przejrzysty układ pasm filmowych, cykli tematycznych i wieczorów specjalnych. Każde z pasm filmowych będzie miało inną zawartość i będzie skierowane do konkretnego odbiorcy tj. poranne - do dzieci i młodzieży, południowe - retrospektywy klasyki dokumentu, popołudniowe - filmy i seriale, wieczorne - autorskie cykle, zestawy tematyczne, produkcje własne, wydarzenia specjalne, premiery, nocne - retrospektywy aktorów i reżyserów. Na antenie stacji nie zabraknie komedii, musicali, kryminałów czy kina kobiecego.

Stopklatka TV będzie dostępna w nadziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i w sieci Inea w ofercie cyfrowej w wersjach SD i HD.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: