Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stopklatka pokaże polską klasykę filmową, produkcje europejskie i kino światowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stopklatka pokaże polską klasykę filmową, produkcje europejskie i kino światowe
11-03-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
W sobotę rusza nowy kanał filmowy Stopklatka TV, który będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i także w sieci kablowej Inea. Stacja emitować będzie polską klasykę, filmy takie jak "Chłopi", "Krzyżacy" czy "Nad Niemnem". Nie zabraknie również kina światowego i znanych filmów, m.in. "Cube", "Pokój Marvina" i "Taxi 2".

Stopklatka TV oprze się na trzech podstawowych filarach: polska klasyka filmowa, produkcje europejskie i kino światowe. Ramówka przyjmie przejrzysty układ pasm filmowych, cykli tematycznych i wieczorów specjalnych. Każde z pasm filmowych będzie miało inną zawartość i będzie skierowane do konkretnego odbiorcy tj. poranne - do dzieci i młodzieży, południowe - retrospektywy klasyki dokumentu, popołudniowe - filmy i seriale, wieczorne - autorskie cykle, zestawy tematyczne, produkcje własne, wydarzenia specjalne, premiery, nocne - retrospektywy aktorów i reżyserów. Na antenie stacji nie zabraknie komedii, musicali, kryminałów czy kina kobiecego.

Stopklatka TV będzie dostępna w nadziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i w sieci Inea w ofercie cyfrowej w wersjach SD i HD.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

17

lip

12:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
XV Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: