Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci z komisariatu targowego złapali nastolatki, które odpowiedzą za kradzież telefonu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci z komisariatu targowego złapali nastolatki, które odpowiedzą za kradzież telefonu
07-03-2014 00:39   Janusz Ludwiczak
Dwie nastolatki ukradły swojej koleżance telefon komórkowy o wartości tysiąca złotych. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Targi szybko ustalili i zatrzymali dwie nastolatki, które były sprawczyniami kradzieży. Za swój czyn odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

W poniedziałek, 3 marca policjanci Referatu Prewencji oraz Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Targi zatrzymali dwie nastolatki, które ukradły swojej koleżance telefon o wartości tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół. O fakcie kradzieży poinformował policjantów ojciec pokrzywdzonej dziewczyny.

Dzielnicowa razem z policjantem operacyjnym pojechali do szkoły i tam zatrzymali pierwszą z potencjalnych sprawczyń. Następnie funkcjonariusze ustalili adres zamieszkania jej wspólniczki. W mieszkaniu drugiej nastolatki znaleźli skradziony telefon. Zatrzymane dziewczyny przyznały się do kradzieży. Żadna z nich nie miała wcześniej problemów z prawem - wyjaśnia sierż. szt. Maciej Święcichowski z Komendy Miejskiej Policji.

O dalszym losie nastolatek zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: