Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 znów będą mieć gaz - ruszył remont instalacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 znów będą mieć gaz - ruszył remont instalacji
10-02-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
Lokatorzy kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9 od ponad dwóch tygodni nie mają gazu. Na zlecenie zarządcy budynku przeprowadzono kontrolę instalacji. Według spółki Nieruchomości Wielkopolskie w kamienicy tej stężenie gazu było zbyt wysokie, budynek mógł wybuchnąć. Dla mieszkańców tego budynku mamy dobrą wiadomość. Zarządca obiektu rozpoczął właśnie remont instalacji gazowej.

O tym, że mieszkańcy kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9 zostali pozbawieni gazu pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Więcej w artykule: Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 zostali pozbawieni gazu.

Na szczęście zarządca budynku rozpoczął kilka dni temu remont instalacji gazowej.

We wtorek rozpoczął się remont instalacji gazowej w kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9, polegający na uszczelnieniu lub wymianie poszczególnych jej fragmentów. To działanie jest efektem przeglądu gazowego, który wykazał, że prawdopodobnie będzie możliwe ponowne uruchomienie instalacji bez jej kompleksowej wymiany.Trudno na chwilę obecną dokładnie powiedzieć, jak długo będzie trwał remont - jest to uzależnione od skali i liczby usterek. Mogę jednak zapewnić, że zarówno Nieruchomości Wielkopolski, jak i wykonawca naprawy robią wszystko, żeby jak najszybciej uruchomić gaz w kamienicy. Wszystko wskazuje na to, że gaz zostanie podłączony (instalacja musi jeszcze przejść pozytywnie kontrolę szczelności) za ok. 2-3 dni - tłumaczy Jarosława Ejsymont ze spółki Nieruchomości Wielkopolskie.

Chciałabym jasno podkreślić, że w takich warunkach, w jakich znajduje się kamienica zrobiliśmy w należyty sposób wszystko, co należało do naszych obowiązków. Po pierwsze przystąpiliśmy do remontu zaraz po otrzymaniu wyników przeglądu gazowego. Po drugie, w międzyczasie udostępniliśmy wszystkim mieszkańcom, którzy zgłosili się po pomoc, urządzenia zastępcze: bojlery do ciepłej wody, nagrzewacze i płyty do gotowania - dodaje Jarosława Ejsymont, Nieruchomości Wielkopolskie.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: