Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 znów będą mieć gaz - ruszył remont instalacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 znów będą mieć gaz - ruszył remont instalacji
10-02-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
Lokatorzy kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9 od ponad dwóch tygodni nie mają gazu. Na zlecenie zarządcy budynku przeprowadzono kontrolę instalacji. Według spółki Nieruchomości Wielkopolskie w kamienicy tej stężenie gazu było zbyt wysokie, budynek mógł wybuchnąć. Dla mieszkańców tego budynku mamy dobrą wiadomość. Zarządca obiektu rozpoczął właśnie remont instalacji gazowej.

O tym, że mieszkańcy kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9 zostali pozbawieni gazu pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Więcej w artykule: Mieszkańcy kamienicy przy Hetmańskiej 9 zostali pozbawieni gazu.

Na szczęście zarządca budynku rozpoczął kilka dni temu remont instalacji gazowej.

We wtorek rozpoczął się remont instalacji gazowej w kamienicy przy ul. Hetmańskiej 9, polegający na uszczelnieniu lub wymianie poszczególnych jej fragmentów. To działanie jest efektem przeglądu gazowego, który wykazał, że prawdopodobnie będzie możliwe ponowne uruchomienie instalacji bez jej kompleksowej wymiany.Trudno na chwilę obecną dokładnie powiedzieć, jak długo będzie trwał remont - jest to uzależnione od skali i liczby usterek. Mogę jednak zapewnić, że zarówno Nieruchomości Wielkopolski, jak i wykonawca naprawy robią wszystko, żeby jak najszybciej uruchomić gaz w kamienicy. Wszystko wskazuje na to, że gaz zostanie podłączony (instalacja musi jeszcze przejść pozytywnie kontrolę szczelności) za ok. 2-3 dni - tłumaczy Jarosława Ejsymont ze spółki Nieruchomości Wielkopolskie.

Chciałabym jasno podkreślić, że w takich warunkach, w jakich znajduje się kamienica zrobiliśmy w należyty sposób wszystko, co należało do naszych obowiązków. Po pierwsze przystąpiliśmy do remontu zaraz po otrzymaniu wyników przeglądu gazowego. Po drugie, w międzyczasie udostępniliśmy wszystkim mieszkańcom, którzy zgłosili się po pomoc, urządzenia zastępcze: bojlery do ciepłej wody, nagrzewacze i płyty do gotowania - dodaje Jarosława Ejsymont, Nieruchomości Wielkopolskie.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: