Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nieznani sprawcy zalali mieszkania w kamienicy przy Niegolewskich 14 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nieznani sprawcy zalali mieszkania w kamienicy przy Niegolewskich 14
04-02-2014 00:43   Janusz Ludwiczak
Kompletnie zalane wodą zostało mieszkanie Anastazji Molgi, która jest członkinią zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów i działaczką na rzecz obrony prześladowanych lokatorów, a także świadkiem w procesie o nękanie mieszkańców przez tzw. "czyścicieli kamienic".

Mieszkanie zostało zalane w sobotę, 1 lutego. Z sufitu ciągle kapie woda, zawilgocony jest strop, ale również ściany. Sprawę tą wyjaśnia już policja. W poniedziałek budynek skontrolowali przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania.

Najprawdopodobniej jest to celowe działanie tzw. "czyścicieli kamienic". Obecnie w kamienicy przy ul. Niegolewskich 14 mieszkają tylko dwie rodziny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: