Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim
02-02-2014 06:46   Janusz Ludwiczak
Podróżni udający się z ulicy Głogowskiej na dworzec z ciężkimi walizkami mają problem. Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim.

Schody ruchome z Dworca Zachodniego do tunelu, prowadzącego na dworzec oraz stację PeSTki po raz ostatni działały pod koniec grudnia.

Czy znany jest powód niefunkcjonowania ruchomych schodów w dół na Dworcu Zachodnim? Ledwo ruszyły - już stanęły i tak stoją już miesiąc... - pisze do nas p. Jacek Niedzielski na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazuje się, że za schody ruchome odpowiedzialny jest Zarząd Transportu Miejskiego.

Schody ruchome na Dworcu Zachodnim nie są w zarządzie ani PKP S.A. ani PKP PLK S.A. Według moich informacji zarządcą schodów jest Zarząd Transportu Miejskiego. PKP Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu wielokrotnie, na spotkaniach z przedstawicielami miasta Poznania, zwracał uwagę na zepsute schody - tłumaczy Zbigniew Wolny z zespołu prasowego spółki PKP Polskie Linie Kolejowe.

Ruchome schody na Dworcu Zachodnim PKP nie działają z powodu awarii jednego z elementów zasilających. Zarząd Transportu Miejskiego zgłosił ten fakt w momencie kiedy schody przestały działać. Obecnie czekamy na usunięcie przyczyny awarii i ponowne uruchomienie schodów, sprawa jest na bieżąco monitorowana - przekonuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: