Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim
02-02-2014 06:46   Janusz Ludwiczak
Podróżni udający się z ulicy Głogowskiej na dworzec z ciężkimi walizkami mają problem. Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim.

Schody ruchome z Dworca Zachodniego do tunelu, prowadzącego na dworzec oraz stację PeSTki po raz ostatni działały pod koniec grudnia.

Czy znany jest powód niefunkcjonowania ruchomych schodów w dół na Dworcu Zachodnim? Ledwo ruszyły - już stanęły i tak stoją już miesiąc... - pisze do nas p. Jacek Niedzielski na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazuje się, że za schody ruchome odpowiedzialny jest Zarząd Transportu Miejskiego.

Schody ruchome na Dworcu Zachodnim nie są w zarządzie ani PKP S.A. ani PKP PLK S.A. Według moich informacji zarządcą schodów jest Zarząd Transportu Miejskiego. PKP Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu wielokrotnie, na spotkaniach z przedstawicielami miasta Poznania, zwracał uwagę na zepsute schody - tłumaczy Zbigniew Wolny z zespołu prasowego spółki PKP Polskie Linie Kolejowe.

Ruchome schody na Dworcu Zachodnim PKP nie działają z powodu awarii jednego z elementów zasilających. Zarząd Transportu Miejskiego zgłosił ten fakt w momencie kiedy schody przestały działać. Obecnie czekamy na usunięcie przyczyny awarii i ponowne uruchomienie schodów, sprawa jest na bieżąco monitorowana - przekonuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
22

sie

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Zimna wojna" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: