Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim
02-02-2014 06:46   Janusz Ludwiczak
Podróżni udający się z ulicy Głogowskiej na dworzec z ciężkimi walizkami mają problem. Od ponad miesiąca nie działają schody ruchome na Dworcu Zachodnim.

Schody ruchome z Dworca Zachodniego do tunelu, prowadzącego na dworzec oraz stację PeSTki po raz ostatni działały pod koniec grudnia.

Czy znany jest powód niefunkcjonowania ruchomych schodów w dół na Dworcu Zachodnim? Ledwo ruszyły - już stanęły i tak stoją już miesiąc... - pisze do nas p. Jacek Niedzielski na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazuje się, że za schody ruchome odpowiedzialny jest Zarząd Transportu Miejskiego.

Schody ruchome na Dworcu Zachodnim nie są w zarządzie ani PKP S.A. ani PKP PLK S.A. Według moich informacji zarządcą schodów jest Zarząd Transportu Miejskiego. PKP Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu wielokrotnie, na spotkaniach z przedstawicielami miasta Poznania, zwracał uwagę na zepsute schody - tłumaczy Zbigniew Wolny z zespołu prasowego spółki PKP Polskie Linie Kolejowe.

Ruchome schody na Dworcu Zachodnim PKP nie działają z powodu awarii jednego z elementów zasilających. Zarząd Transportu Miejskiego zgłosił ten fakt w momencie kiedy schody przestały działać. Obecnie czekamy na usunięcie przyczyny awarii i ponowne uruchomienie schodów, sprawa jest na bieżąco monitorowana - przekonuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: