Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka już od półtora miesiąca dojeżdża do Dworca Zachodniego, ale tablice nie działają... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka już od półtora miesiąca dojeżdża do Dworca Zachodniego, ale tablice nie działają...
15-10-2013 01:40   Janusz Ludwiczak
Ponad sześć tygodni temu uruchomiona została nowa trasa tramwajowa. Mimo to wciąż na stacji PeSTki przy Dworcu Zachodniej nie działają elektroniczne tablice, które powinny pokazywać informacje o rzeczywistym czasie przyjazdu tramwajów.

Na nowym przystanku PeSTki na Dworcu Zachodnim pojawiły się elektroniczne wyświetlacze, które jednak tylko informują o aktualnej godzinie i nazwie przystanku. Kiedy na tym przystanku pojawi się system informowania o dokładnym - rzeczywistym czasie odjazdu najbliższych tramwajów? Taki system działa od lat we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku a nawet Bydgoszczy. Bardzo ułatwia to życie pasażerom - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz internauta, Tomasz Babecki.

Co na to Zarząd Transportu Miejskiego?

Po rozstrzygnięciu przetargu na zakup tablic informacji pasażerskiej na trasie na Franowo (które zostaną zamontowane na peronach) zostanie uruchomiony system informacji pasażerskiej obsługujący obie lokalizacje. Wówczas będzie można zarówno na przystankach znajdujących się na trasie na Franowo, jak i na Dworcu Zachodnim wyświetlać informacje dotyczące bieżącego funkcjonowania komunikacji miejskiej. Procedura jest już w toku - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwe oblicze nowego dworca kolejowego...

ZOBACZ TAKŻE: Na dworcu zamontowano głośniki byle jak

ZOBACZ TAKŻE: Przystanek "widmo"

ZOBACZ TAKŻE: Nie działające schody ruchome i zacieki na nowej stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

17-10-2013 15:27:14
Nie lubię G-R-O-B-E-L-N-EG-O
To jest POZNAŃ p. redaktorze... Grobelny za te popelinę, obsikany dworzec, przeciekające ściany, zepsute schody ===musi odejść
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: