Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od środy PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać na Dworzec Zachodni! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od środy PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać na Dworzec Zachodni!
23-01-2014 16:46   Janusz Ludwiczak
"Dwunastka" i "czternastka" od środy, 29 stycznia nie będą jeździć trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni i pod Mostami: Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele. Wszystko dlatego, gdyż wieczorami i weekendy prowadzona będzie rozbiórka Mostu Uniwersyteckiego. Tramwaje linii nr 12 i 14 będą kursować objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera.

Od środy, 29 stycznia tramwaje linii nr 12 i 14 w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele nie będą jeździć przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

W styczniu rozpoczęły się prace związane z demontażem północnej części zachodniego mostu Uniwersyteckiego. Prace prowadzone są nocami nad trasą PST. Do prac rozbiórkowych używany jest specjalistyczny sprzęt do cięcia żelbetu. Następnie poszczególne fragmenty starej konstrukcji są przenoszone przy pomocy dźwigu na plac budowy, gdzie są rozkuwane. Po oddzieleniu stali zbrojeniowej gruz jest wywożony z placu budowy. W związku z koniecznością intensyfikacji prac budowlanych konieczne będą wyłączenia trakcji tramwajowej nad trasą PST od poniedziałku do czwartku w godzinach 20:00 – 4:00 oraz od piątku, od godziny 20:00 do poniedziałku, do godziny 4:00. Oznacza to, że w dni powszednie po godzinie 20 oraz w weekendy, od piątku, od godziny 20.00 do godziny 4.00 w poniedziałek, nie będą jeździć tramwaje trasą PST pod mostem Uniwersyteckim - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

"Dwunastka" i "czternastka" przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni, pod Mostem Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym będą jeździć tylko w dni robocze w godz. od 4 do 20. Po godz. 20 oraz w soboty i niedziele tramwaje linii nr 12 i 14 będą kursować objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Zmiany mają potrwać do 3 marca.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: