Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plac zabaw przy Dmowskiego zostanie rozbudowany. Miasto wymieni się ze spółdzielnią gruntami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plac zabaw przy Dmowskiego zostanie rozbudowany. Miasto wymieni się ze spółdzielnią gruntami
04-12-2013 00:34   Janusz Ludwiczak
W przyszłym roku zostanie rozbudowany plac zabaw przy ul. Dmowskiego. Na to zadanie Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczy 53 tys. zł. Ponadto miasto zamieni się gruntami ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald".

Dobre wieści dla Łazarza:). Prezydent Kruszyński wyraził zgodę na zamianę gruntów, przy ul. Dmowskiego, między miastem, a Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald". Oznacza to, że w przyszłym roku plac zabaw zostanie rozbudowany. Przeznaczymy środki na to zadanie, w kwocie 53.000 złotych - informuje Wojciech Wośkowiak, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz i Radny Miasta Poznania.

Ponadto ma stanąć tutaj pierwszy na Łazarzu stolik do gry w szachy. Więcej w artykule: Wiceprezydent Kruszyński odwiedził teren przy Dmowskiego. Powstanie tam siłownia na wolnym powietrzu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: