Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plac zabaw przy Dmowskiego zostanie rozbudowany. Miasto wymieni się ze spółdzielnią gruntami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plac zabaw przy Dmowskiego zostanie rozbudowany. Miasto wymieni się ze spółdzielnią gruntami
04-12-2013 00:34   Janusz Ludwiczak
W przyszłym roku zostanie rozbudowany plac zabaw przy ul. Dmowskiego. Na to zadanie Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczy 53 tys. zł. Ponadto miasto zamieni się gruntami ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald".

Dobre wieści dla Łazarza:). Prezydent Kruszyński wyraził zgodę na zamianę gruntów, przy ul. Dmowskiego, między miastem, a Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald". Oznacza to, że w przyszłym roku plac zabaw zostanie rozbudowany. Przeznaczymy środki na to zadanie, w kwocie 53.000 złotych - informuje Wojciech Wośkowiak, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz i Radny Miasta Poznania.

Ponadto ma stanąć tutaj pierwszy na Łazarzu stolik do gry w szachy. Więcej w artykule: Wiceprezydent Kruszyński odwiedził teren przy Dmowskiego. Powstanie tam siłownia na wolnym powietrzu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Park Wilsona
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad
Park Wilsona (polana za muszlą koncertową)

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

13

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert Wujka Ogórka "4 pory roku"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: