Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ewakuowano szkołę przy Wyspiańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ewakuowano szkołę przy Wyspiańskiego
27-10-2013 08:28   Janusz Ludwiczak
W sobotę kilka minut po godz. 13 ewakuowano budynek szkoły przy ul. Wyspiańskiego. Był to jednak pokaz próbnej ewakuacja budynków z okazji Dnia Bezpieczeństwa, który zorganizowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa.

Dzień Otwarty poświęcony był przede wszystkim akcji "Podziel się... życiem", w trakcie której zbierano krew dla potrzebujących.

Krwi w zapleczach brakuje, a stan poszczególnych grup określany jest jako krytyczny. Już dawno statystyki nie były tak pesymistyczne. Migocące krople O Rh-, A Rh+, A Rh- i B Rh- na stronie głównej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa wymownie proszą o zmianę swojego statusu - wyjaśnia Anna Szymaniak z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

W ramach Dnia Bezpieczeństwa odbyło się również spotkanie z Andrzejem K. Kisielem zatytułowane "13 moich lat w JW GROM", a także wykład otwarty z technik samoobrony.

Na zakończenie przeprowadzono próbną ewakuację budynku w kompleksie Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ul. Wyspiańskiego. Ewakuowano wszystkie osoby z drugiego piętra.


Komentarze (3)

28-10-2013 14:22:03
ania
Na stronie internetowej WSB była informacja o planowanym dniu bezpieczeństwa. trzeba śledzić aktualności na stronie
27-10-2013 21:15:03
Samael
Jakie tam spotkanie. Zwykła promocja jego książki. "To znajdziecie państwo w mojej książce", "To zawarłem w mojej książce", "Zachęcam do zapoznania się z moją książką", "To opisałem w mojej książce"... Który GROM-owiec rozpowiada wkoło, że był w GROM-ie? To taki drugi Agent Tomek. Oj rośnie nam celebryta :/
27-10-2013 12:48:17
negatyw
Była gdzieś zamieszczona informacja o spotkaniu z Panem Andrzejem Kisielem? Na stronie WSB nie ma nawet o tym najmniejszej wzmianki!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: