Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ
17-09-2013 09:09   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbędą się konsultacje społeczne dla seniorów dotyczące PEKA, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karta Aglomeracyjnej, które organizuje Biuro Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych. Oprócz udzielania informacji i dyskusji organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Co to jest PEKA i jak będzie działać Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna - tego będą mogli dowiedzieć się seniorzy podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 września o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

W programie również dyskusja i odpowiedzi na pytania. Seniorzy będą mogli dowiedzieć się również o planowanym programie lojalnościowym - biletach do instytucji miejskich, rabatach oraz dodatkowych propozycjach. Organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Spotkanie konsultacyjne organizowane jest przy współpracy Biura Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: