Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ
17-09-2013 09:09   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbędą się konsultacje społeczne dla seniorów dotyczące PEKA, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karta Aglomeracyjnej, które organizuje Biuro Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych. Oprócz udzielania informacji i dyskusji organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Co to jest PEKA i jak będzie działać Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna - tego będą mogli dowiedzieć się seniorzy podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 września o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

W programie również dyskusja i odpowiedzi na pytania. Seniorzy będą mogli dowiedzieć się również o planowanym programie lojalnościowym - biletach do instytucji miejskich, rabatach oraz dodatkowych propozycjach. Organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Spotkanie konsultacyjne organizowane jest przy współpracy Biura Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: