Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy w "Kręgu" będą konsultować PEKĘ
17-09-2013 09:09   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbędą się konsultacje społeczne dla seniorów dotyczące PEKA, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karta Aglomeracyjnej, które organizuje Biuro Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych. Oprócz udzielania informacji i dyskusji organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Co to jest PEKA i jak będzie działać Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna - tego będą mogli dowiedzieć się seniorzy podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 września o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

W programie również dyskusja i odpowiedzi na pytania. Seniorzy będą mogli dowiedzieć się również o planowanym programie lojalnościowym - biletach do instytucji miejskich, rabatach oraz dodatkowych propozycjach. Organizatorzy przewidują również drobne upominki - gadżety dla uczestników konsultacji.

Spotkanie konsultacyjne organizowane jest przy współpracy Biura Prezydenta oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: