Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można skonsultować Miejski Program Rewitalizacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można skonsultować Miejski Program Rewitalizacji
29-07-2013 17:27   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Urzędzie Miasta odbędzie się dyskusja nad przyjętymi rozwiązaniami w trzeciej edycji Miejskiego Programu Rewitalizacji.

Konsultacje społeczne dotyczące projektu aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji dla miasta Poznania - trzecia edycja 2013 potrwają do 12 sierpnia.

Projekt dokumentu wraz z prognozą oddziaływania na środowisku będzie udostępniony do publicznego wglądu w Biurze Koordynacji Projektów Urzędu Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17, w pokoju 412 (IV piętro) - informuje Urząd Miasta Poznania.

W czwartek, 1 sierpnia rozpocznie się dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie rozwiązaniami. Początek o godz. 17:00 w sali Błękitnej Urzędu Miasta przy pl. Kolegiackim 17.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji - trzecia edycja dostępne są na stronie www.poznan.pl/rewitalizacja oraz do publicznego wglądu w Biurze Koordynacji Projektów Urzędu Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17, w pokoju 412 (IV piętro). Informacji udziela również Oddział Rewitalizacji, tel. 61 878 56 80.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: