Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przyjazne podwórko" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przyjazne podwórko"
09-07-2013 22:46   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Miasto Poznań zaprasza wspólnoty mieszkaniowe z terenu śródmieścia Poznania, również z terenu Osiedla św. Łazarz do składania wniosków o współfinansowanie projektów, w ramach programu "Przyjazne Podwórko".

Program adresowany jest do wspólnot mieszkaniowych znajdujących się na obszarze jednostek pomocniczych: Osiedle Stare Miasto, Osiedle Jeżyce, Osiedle Wilda oraz Osiedle Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, a także na terenie Osiedla Św. Łazarz. Wspólnoty mieszkaniowe mogą się też organizować dla realizacji wspólnego projektu, jakim jest zagospodarowanie terenu komunalnego przyległego do więcej niż jednej nieruchomości wspólnej, wówczas muszą jednak określić sposób swojej reprezentacji.

Wnioski o współfinansowanie zadań można składać do 31 lipca w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki 57.

Współfinansowanie nakładów na realizację projektu "Przyjazne Podwórko" może zostać przyznane w łącznej kwocie brutto nie wyższej niż 20.000 zł dla jednej wspólnoty mieszkaniowej. Kwota ta może zostać pomnożona przez liczbę wspólnot mieszkaniowych, które zorganizowały się na rzecz wspólnej realizacji przedsięwzięcia.

Celem programu "Przyjazne Podwórko" jest polepszenie warunków techniczno-funkcjonalnych i estetyki otoczenia budynków mieszkalnych wspólnot mieszkaniowych w strefie śródmiejskiej Poznania, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia trwałych elementów infrastruktury, miejsc wypoczynku, placów zabaw dla dzieci i małej architektury.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: