Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przyjazne podwórko" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przyjazne podwórko"
09-07-2013 22:46   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Miasto Poznań zaprasza wspólnoty mieszkaniowe z terenu śródmieścia Poznania, również z terenu Osiedla św. Łazarz do składania wniosków o współfinansowanie projektów, w ramach programu "Przyjazne Podwórko".

Program adresowany jest do wspólnot mieszkaniowych znajdujących się na obszarze jednostek pomocniczych: Osiedle Stare Miasto, Osiedle Jeżyce, Osiedle Wilda oraz Osiedle Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, a także na terenie Osiedla Św. Łazarz. Wspólnoty mieszkaniowe mogą się też organizować dla realizacji wspólnego projektu, jakim jest zagospodarowanie terenu komunalnego przyległego do więcej niż jednej nieruchomości wspólnej, wówczas muszą jednak określić sposób swojej reprezentacji.

Wnioski o współfinansowanie zadań można składać do 31 lipca w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki 57.

Współfinansowanie nakładów na realizację projektu "Przyjazne Podwórko" może zostać przyznane w łącznej kwocie brutto nie wyższej niż 20.000 zł dla jednej wspólnoty mieszkaniowej. Kwota ta może zostać pomnożona przez liczbę wspólnot mieszkaniowych, które zorganizowały się na rzecz wspólnej realizacji przedsięwzięcia.

Celem programu "Przyjazne Podwórko" jest polepszenie warunków techniczno-funkcjonalnych i estetyki otoczenia budynków mieszkalnych wspólnot mieszkaniowych w strefie śródmiejskiej Poznania, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia trwałych elementów infrastruktury, miejsc wypoczynku, placów zabaw dla dzieci i małej architektury.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: