Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyczna podróż do Nowego Jorku i Szwecji w Parku Wilsona {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyczna podróż do Nowego Jorku i Szwecji w Parku Wilsona {WIDEO}
14-07-2013 21:01   Janusz Ludwiczak
Występem Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Murowanej Gośliny zainaugurowany został w niedzielę cykl Letnich Koncertów Promenadowych w Parku Wilsona.

Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Murowanej Gośliny zabrała przybyłych do Parku Wilsona spacerowiczów w muzyczną podróż m.in. do Nowego Jorku i Szwecji. W trakcie godzinnego koncertu nie zabrakło przebojów Abby. W muszli koncertowej zagrane zostały również utwory: "Guantanamera", "Labonita" czy "Noce w Bagdadzie".

Występem Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Murowanej Gośliny zainaugurowany został w niedzielę cykl Letnich Koncertów Promenadowych w Parku Wilsona, których organizatorem jest Polski Związek Chórów i Orkiestr "Macierz" Oddział Wielkopolski.

Już po raz dziesiąty organizujemy Letnie Koncerty Promenadowe. W tym roku udało nam się zaprosić kolejarzy, którzy zagrają w Parku Wilsona 28 lipca. W zeszłym roku obchodziliśmy 120-lecie istnienia Wielkopolskiego Związku Śpiewaczego. Polski Związek Chórów i Orkiestr "Macierz" został powołany w 1892 roku na Wielkie Księstwo Poznańskie, zrzeszając wtedy wszystkie chóry zarówno kościelne jak i świeckie. Organizacja działa nieprzerwanie od 120 lat . W tej chwili skupiamy 26 chórów i 30 orkiestr dętych - mówi Józef Woźniak z Polskiego Związku Chórów i Orkiestr Oddział Wielkopolski "Macierz" w Poznaniu.

W Parku Wilsona odbędą się jeszcze trzy letnie koncerty promenadowe, kolejny odbędzie się w niedzielę, 28 lipca.

Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Wilsona:
28 lipca (niedziela) godz. 16:00 - Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Kolejarzy im. Kurpińskiego
11 sierpnia (niedziela) godz. 16:00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Kopalni Soli w Kłodawie
18 sierpnia (niedziela) godz. 16:00 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Nekli

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: