Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy
02-06-2013 01:12   Janusz Ludwiczak
Od czwartku w pawilonie 1 MTP przy prawie 100 stolikach rozgrywany jest 53. Poznański Kongres Brydżowy. Rozegrano już Mistrzostwa Polski Par Kobiet, a na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 6 tys., 4 tys. i 2 tys. zł.

W ramach 53. Poznańskiego Kongresu Brydżowego odbyły się już : Turniej Otwarcia, Mistrzostwa Polski Par Kobiet, 10. Memoriał Staszka Wybranowskiego, a także Grand Prix Polski Teamów.

W turnieju bierze udział ponad 240 par, również z Niemiec, Francji, USA czy Białorusi. W czwartek i piątek rozegrano też Mistrzostwa Polski Par Kobiet. Na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Pierwszy Poznański Turniej Brydżowy odbył się właśnie na Targach w 1960 roku. Przez kilka lat graliśmy w różnych miejscach, m.in. w Zamku. W 2000 roku udał nam się znów powrócić na Targi - powiedział Marian Wierszycki, wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Brydża Sportowego.

W czwartek i piątek odbył się również mecz pomiędzy Polską a Holandią oraz Poznański Mityng Młodzieżowy.

Uczestnicy turnieju brydżowego za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca otrzymują nagrody od 400 do nawet 6 tys. zł. Ponadto przewidziano nagrody dla zawodników w kategoriach: para mikstowa, para kobieca i para juniorów.

53. Poznański Turniej Brydżowy zakończy się w niedzielę wieczorem. Organizatorem zawodów jest Wielkopolski Związek Brydża Sportowego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

15

gru

Palmiarnia Park Wilsona
Dzień Herbaty - proces powstawania, warsztaty
w godz. 11:00-14:00

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: