Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy
02-06-2013 01:12   Janusz Ludwiczak
Od czwartku w pawilonie 1 MTP przy prawie 100 stolikach rozgrywany jest 53. Poznański Kongres Brydżowy. Rozegrano już Mistrzostwa Polski Par Kobiet, a na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 6 tys., 4 tys. i 2 tys. zł.

W ramach 53. Poznańskiego Kongresu Brydżowego odbyły się już : Turniej Otwarcia, Mistrzostwa Polski Par Kobiet, 10. Memoriał Staszka Wybranowskiego, a także Grand Prix Polski Teamów.

W turnieju bierze udział ponad 240 par, również z Niemiec, Francji, USA czy Białorusi. W czwartek i piątek rozegrano też Mistrzostwa Polski Par Kobiet. Na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Pierwszy Poznański Turniej Brydżowy odbył się właśnie na Targach w 1960 roku. Przez kilka lat graliśmy w różnych miejscach, m.in. w Zamku. W 2000 roku udał nam się znów powrócić na Targi - powiedział Marian Wierszycki, wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Brydża Sportowego.

W czwartek i piątek odbył się również mecz pomiędzy Polską a Holandią oraz Poznański Mityng Młodzieżowy.

Uczestnicy turnieju brydżowego za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca otrzymują nagrody od 400 do nawet 6 tys. zł. Ponadto przewidziano nagrody dla zawodników w kategoriach: para mikstowa, para kobieca i para juniorów.

53. Poznański Turniej Brydżowy zakończy się w niedzielę wieczorem. Organizatorem zawodów jest Wielkopolski Związek Brydża Sportowego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

20

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu - robienie wieńców lei do tańca i printowanie hawajskich spódnic
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: