Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 240 par gra w karty na Targach, gdzie odbywa się 53. Poznański Kongres Brydżowy
02-06-2013 01:12   Janusz Ludwiczak
Od czwartku w pawilonie 1 MTP przy prawie 100 stolikach rozgrywany jest 53. Poznański Kongres Brydżowy. Rozegrano już Mistrzostwa Polski Par Kobiet, a na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 6 tys., 4 tys. i 2 tys. zł.

W ramach 53. Poznańskiego Kongresu Brydżowego odbyły się już : Turniej Otwarcia, Mistrzostwa Polski Par Kobiet, 10. Memoriał Staszka Wybranowskiego, a także Grand Prix Polski Teamów.

W turnieju bierze udział ponad 240 par, również z Niemiec, Francji, USA czy Białorusi. W czwartek i piątek rozegrano też Mistrzostwa Polski Par Kobiet. Na niedzielę zaplanowano Grand Prix Polski Par. Pierwszy Poznański Turniej Brydżowy odbył się właśnie na Targach w 1960 roku. Przez kilka lat graliśmy w różnych miejscach, m.in. w Zamku. W 2000 roku udał nam się znów powrócić na Targi - powiedział Marian Wierszycki, wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Brydża Sportowego.

W czwartek i piątek odbył się również mecz pomiędzy Polską a Holandią oraz Poznański Mityng Młodzieżowy.

Uczestnicy turnieju brydżowego za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca otrzymują nagrody od 400 do nawet 6 tys. zł. Ponadto przewidziano nagrody dla zawodników w kategoriach: para mikstowa, para kobieca i para juniorów.

53. Poznański Turniej Brydżowy zakończy się w niedzielę wieczorem. Organizatorem zawodów jest Wielkopolski Związek Brydża Sportowego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: