Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Olimpia już od 40 lat szkoli judoków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Olimpia już od 40 lat szkoli judoków
12-05-2013 22:56   Redakcja
Poznański Klub Sportowy Olimpia Poznań, kontynuujący tradycje Gwardyjskiego Klubu Sportowego Olimpia oraz Towarzystwa Sportowego Olimpia już od 40 lat szkoli dzieci, młodzież oraz dorosłych w dyscyplinie sportowej judo. Podczas swojej wieloletniej działalności klub wychował wielu wspaniałych judoczek i judoków, którzy dziś z sukcesami prowadzą także własne sekcje judo w Wielkopolsce.

W sobotę w Centrum Konferencyjnym Constans przy ul. Polskiej 13 około 100 judoków, a także trenerzy i byli zawodnicy wspólnie świętowali 40. urodziny swojego klubu.

Na początek uroczystości o zawodnikach klubu, którzy szczególnie zdobywali medale na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski przypomniał Jan Kaczorowski, prezes Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia. Jednym z nich jest Jacek Beutler, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski, który podczas Igrzysk Olimpijskich w Seulu otarł się o podium i ostatecznie wywalczył Vm.

To wspaniałe uczucie kiedy wspólnie integrują się wszyscy trenerzy, starsi zawodnicy którzy trenowali już w latach 70-tych i ci młodsi, którzy zakończyli swoją karierę sportową po 2000r. Piękne jest to, że dziś zniknęły podziały na poszczególne kluby z Wielkopolski, dziś wszyscy czujemy że pochodzimy z Olimpii - mówi Anna Radtke-Heintze z Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia.

Wielu z nas byłych zawodników Olimpii judo w Poznaniu mogło spotkać się po wielu latach, powspominać wspólnie spędzony czas, pot wylany na treningu, wspólne obozy sportowe, ale także chwile szczęścia po zwycięskich walkach na macie - mówi Agnieszka Kuleczka (Szaj) z UKS Łokietek w Poznaniu


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: