Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W poniedziałek wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Moście Dworcowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W poniedziałek wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Moście Dworcowym
28-04-2013 17:37   Janusz Ludwiczak
W związku z budową dróg dojazdowych wokół Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego, koniecznością budowy trzeciego pasa ruchu, prawo-skrętu umożliwiającego wjazd do nowego dworca PKS i galerii handlowej Poznań City Center od poniedziałkowego poranka wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu na Moście Dworcowym oraz skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Głogowskiej.

Wprowadzana zmiana ma związek z budową i koniecznością podłączenia nowego prawo-skrętu jezdni południowej ul. Matyi wzdłuż nowo wybudowanego muru oporowego do istniejącej jezdni na Moście Dworcowym. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do połowy maja. Za utrudnienia wszystkich kierowców przepraszamy - powiedział Przemysław Terlecki, rzecznik inwestora, firmy TriGranit.

Zmiany w organizacji ruchu od 29 kwietnia 2013:

  • w celu ukierunkowania potoków ruchu zostają zamknięte: jeden z dwóch (prawy) pas prawo-skrętu z ul. Głogowskiej w Most Dworcowy oraz jeden z dwóch (lewy) pas lewo-skrętu z ul. Roosevelta w Most Dworcowy.
  • dalej, poruszając się z Mostu Dworcowego w kierunku istniejącego Dworca PKS , jeszcze przed istniejącym obecnie, tymczasowym przejściem dla pieszych zostanie zawężona jezdnia południowa ul. Matyi do jednego, czynnego pasa ruchu (zawężenie od strony chodnika). Zawężenie do jednej jezdni będzie na chwilę obecną na odcinku około 60m. Na wysokości ulicy Przemysłowej, ruch samochodów w Kierunku Królowej Jadwigi będzie odbywał się tak jak dotychczas.
  • Pozostałe potoki ruchu nie zmieniają się , jak również nie zmienia się organizacja ruchu pieszego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

04

lip

do 06-07-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczyt Bałkanów Zachodnich

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: