Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tramwaje linii nr 25 w sobotę będą jeździć tylko do godz. 15:45 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tramwaje linii nr 25 w sobotę będą jeździć tylko do godz. 15:45
15-03-2013 09:35   Janusz Ludwiczak
W sobotę tramwaje linii nr 25 kursować będą tylko do godz. 15:45. "Dwudziestkapiątka" nie wyjedzie na trasę do końca dnia, a to w związku z meczem piłkarskim na stadionie przy ul. Bułgarskiej.

W sobotę, 16 marca o godz. 18:00 Lech Poznań zagra z GKS Bełchatów. W związku z rozgrywanym meczem na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej.

Tramwaje linii wahadłowej nr 25 kursować będą tylko do godz. 15:45.

Od godz. 15:30 do 17:15 uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa nr 30 na trasie:
MARCINKOWSKIEGO – Fredry – Dąbrowskiego – Przybyszewskiego – rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Grunwaldzka – STADION MIEJSKI.
Kursy będą wykonywane z częstotliwością co około 7-8 minut tylko w kierunku Stadionu Miejskiego.

Ponadto wzmocniona zostanie obsługa linii tramwajowych nr 6, 7 i 15, które do godz. 17:15 kursować będą co 15 minut. Natomiast co ok. 4-5 minut jeździć będą autobusy "za tramwaj" linii T1.

W trakcie meczu tramwaje kursujące na linii nr 30 zostaną wycofane pod nadzorem służb MPK oraz Policji przez Rondo Jeziorańskiego na tor południowy, gdzie oczekiwać będą na przystanku "Stadion Miejski" jako linie nr 6 i 15 do zakończenia meczu.

Po meczu z przystanku "Stadion Miejski" uruchomione zostaną dodatkowe kursy w stronę centrum jako linie nr 6 i 15 ("szóstka" w kierunku Miłostowa, "piętnastka" w kierunku Os. Sobieskiego). Częściej będą jeździć również autobusy linii T1, które będą jeździć bez zmian w ciągu ulicy Grunwaldzkiej (od Junikowa do Ronda Jeziorańskiego - powrót przez Reymonta, Wyspiańskiego, Wojskową i Grunwaldzką).

Oprócz tego kursy linii autobusowych nr 45, 50, 63, 91 obsługiwane będą taborem przegubowym.


Komentarze (2)

14-03-2013 18:18:07
kka
czy naprawde 25 musi byc zawieszany zawsze na mecz? Mam po raz kolejny sie trzykrotnie przesiadac jadac z sielskiej do stadionu??
14-03-2013 15:27:28
as
idiotyzm, bylaby idealna linia, by wrocic z meczu to nie, oczywiscie, najlepiej puscic 2 linie do centrum, ktore, zamiast stac na przystanku po meczu, wjezdzaja na niego dopiero 15 min po meczu
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: