Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Najnowsze i designejrskie meble prezentowano na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Najnowsze i designejrskie meble prezentowano na Targach
09-03-2013 01:39   Janusz Ludwiczak
Wersalki, sofy, łóżka, krzesła i stoły można zobaczyć na targach "Meble Polska", które przez cztery dni odbywały się w pawilonach MTP. Imprezie towarzyszyły Targi Wnętrz "Home Decor" oraz "Arena Design".

Polska od lat zajmuje 3 miejsce w europejskim i piąte w światowym rankingu czołowych eksporterów mebli i jest meblowym potentatem. Każdego roku 85% z wyprodukowanych w Polsce mebli trafia na eksport. Można było się o tym przekonać podczas czterodniowych targów "Meble Polska".

Imprezie towarzyszyły Targi Wnętrz "Home Decor", gdzie wystawcy przedstawiali wnętrzarskie nowości i inspiracje. MTP stały się również miejscem spotkań świata designu. W ramach "arena Design" można było zobaczyć najnowsze trendy we wzornictwie przykłady współpracy designerów z producentami, a także poznać nowe rozwiązania dla architektów i projektantów.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: