Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Najnowsze i designejrskie meble prezentowano na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Najnowsze i designejrskie meble prezentowano na Targach
09-03-2013 01:39   Janusz Ludwiczak
Wersalki, sofy, łóżka, krzesła i stoły można zobaczyć na targach "Meble Polska", które przez cztery dni odbywały się w pawilonach MTP. Imprezie towarzyszyły Targi Wnętrz "Home Decor" oraz "Arena Design".

Polska od lat zajmuje 3 miejsce w europejskim i piąte w światowym rankingu czołowych eksporterów mebli i jest meblowym potentatem. Każdego roku 85% z wyprodukowanych w Polsce mebli trafia na eksport. Można było się o tym przekonać podczas czterodniowych targów "Meble Polska".

Imprezie towarzyszyły Targi Wnętrz "Home Decor", gdzie wystawcy przedstawiali wnętrzarskie nowości i inspiracje. MTP stały się również miejscem spotkań świata designu. W ramach "arena Design" można było zobaczyć najnowsze trendy we wzornictwie przykłady współpracy designerów z producentami, a także poznać nowe rozwiązania dla architektów i projektantów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: