Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pudzian, orkiestra dęta i szczudlarze, czyli jak przyciągnąć zwiedzających - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pudzian, orkiestra dęta i szczudlarze, czyli jak przyciągnąć zwiedzających
02-02-2013 01:07   Janusz Ludwiczak
Autograf od Pudziana i możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia, występ orkiestry dętej, uścisk od szczudlarza czy możliwość pojeżdżenia na motocyklowym symulatorze - między innymi takimi sposobami próbowali przyciągnąć wystawcy zwiedzających targi Budma, które przez cztery dni odbywały się w minionym tygodniu na MTP.

Organizatorzy targów Budma spodziewali się 60 tysięcy zwiedzających. Natomiast wystawcy próbowali na różny sposób przyciągnąć zwiedzających i kupców. Na stoisku producenta dachówek można było zdobyć autograf od Mariusza Pudzianowskiego i zrobić sobie zdjęcie z Pudzianem, z kolei jeden z producentów przygotował pokazy montażu okien. Na innym stoisku chętni mogli poczuć się jak motocyklowy rajdowiec.

Po pawilonach krążyła również Grodziska Orkiestra Dęta, która umilała pobyt zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Odwiedzający "Budme" mogli również przenieść się w karnawałowy klimat dzięki przebranym w stroje z Wenecji szczudlarzom.

Kolejna, już 23. edycja "Budmy" odbędzie się dopiero w marcu 2014 roku. Organizatorzy postanowili przenieść targi budowlane o dwa miesiące ze względu m.in. na odbywające się ferie zimowe. Głównym powodem jest jednak zbieżność dat z największymi targami budowlanymi w Europie - Bau w Monachium. Część wystawców z oczywistych powodów wybierało uczestnictwo na targach u naszych zachodnich sąsiadów. Równocześnie zmieni się formuła i nazwa imprezy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "Budma", które odbędą się w dniach od 11 do 14 marca 2014 r.

ZOBACZ TAKŻE: Od dachówek i cegieł po jacuzzi i szklane domy - trwają targi budowlane Budma {GALERIA ZDJĘĆ}


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: