Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczennice Gimnazjum 33 awansowały do półfinału Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczennice Gimnazjum 33 awansowały do półfinału Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce
03-03-2013 19:42   Janusz Ludwiczak
Uczennice Gimnazjum nr 33 zajęły II miejsce w się II Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Komornikach w piłce siatkowej dziewcząt. Siatkarki z Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych awansowały również do półfinału Mistrzostw Wielkopolski.

W hali sportowej w Komornikach odbył się II Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Komornikach w piłce siatkowej dziewcząt. Siatkarki z Gimnazjum nr 33 zajęły II miejsce.

Przedstawicielki Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych wywalczyły również srebrny medal podczas Finału Mistrzostw Miasta Poznania Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, który odbył się w hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Tym samym siatkarki z Gimnazjum nr 33 awansowały do Półfinału Mistrzostw Wielkopolski.


Komentarze (1)

05-03-2013 17:59:23
jhdjfhks
LICEUM A NIE GIMNAZJUM! -.-
Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: