Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznaniacy mogli zwiedzić Salę Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznaniacy mogli zwiedzić Salę Ziemi
21-12-2012 01:29   Janusz Ludwiczak
Ponad 120 osób mimo przedświątecznej gorączki postanowiło w czwartkowe południe wybrać się na wycieczkę po Międzynarodowych Targach Poznańskich, podczas której można było zobaczyć największą w Polsce salę widowiskowo-kongresową.

Koncertem Macy Gray została w sobotni wieczór otwarta Sala Ziemi - największa sala widowiskowo-kongresowa, która może pomieścić 2 tysiące widzów.

W czwartek swoją najnowszą inwestycje Międzynarodowe Targi Poznańskie pokazały wszystkim poznaniakom. Na wycieczkę po centrum kongresowym, połączoną ze zwiedzaniem Sali Ziemi przyszło ponad 120 osób.

Sami jesteśmy zaskoczeni tak sporą frekwencją. Zastanawialiśmy się ile osób będzie chciało przyjść w tak trudnym terminie, czwartek tuż przed świętami, za chwilę wigilia. Baliśmy się, że większość poznaniaków w tym dniu pojedzie po choinkę, będą robić porządki świąteczne lub będą w pracy. Nasze obawy były niepotrzebne, policzyłam, że na zwiedzanie Sali Ziemi przyszło ponad 120 osób - powiedziała Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor działu marketingu MTP.

Od sierpnia Targi co miesiąc organizują wycieczki, podczas których można dowiedzieć się wielu historycznych ciekawostek, m.in. gdzie stała pierwsza w Polsce kolejka górska o długości 2 kilometrów czy w którym miejscu znajdował się zbiornik zasilający Łazarz w wodę.

Nasze wycieczki rozpoczęliśmy w wakacje. Co miesiąc otwieramy Targi i zapraszamy poznaniaków do zwiedzeniu naszych terenów. W styczniu zorganizujemy wycieczkę, która tym razem odbędzie się w weekend w godzinach popołudniowych. Mieszkańcom chcemy pokazywać nie tylko historię i pawilony, które mają niekiedy 90 lat, ale również doskonały design i nowoczesność w przypadku najnowszych obiektów - podsumowuje Iwona Kasprzak-Ciesielska z Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: