Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznaniacy mogli zwiedzić Salę Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznaniacy mogli zwiedzić Salę Ziemi
21-12-2012 01:29   Janusz Ludwiczak
Ponad 120 osób mimo przedświątecznej gorączki postanowiło w czwartkowe południe wybrać się na wycieczkę po Międzynarodowych Targach Poznańskich, podczas której można było zobaczyć największą w Polsce salę widowiskowo-kongresową.

Koncertem Macy Gray została w sobotni wieczór otwarta Sala Ziemi - największa sala widowiskowo-kongresowa, która może pomieścić 2 tysiące widzów.

W czwartek swoją najnowszą inwestycje Międzynarodowe Targi Poznańskie pokazały wszystkim poznaniakom. Na wycieczkę po centrum kongresowym, połączoną ze zwiedzaniem Sali Ziemi przyszło ponad 120 osób.

Sami jesteśmy zaskoczeni tak sporą frekwencją. Zastanawialiśmy się ile osób będzie chciało przyjść w tak trudnym terminie, czwartek tuż przed świętami, za chwilę wigilia. Baliśmy się, że większość poznaniaków w tym dniu pojedzie po choinkę, będą robić porządki świąteczne lub będą w pracy. Nasze obawy były niepotrzebne, policzyłam, że na zwiedzanie Sali Ziemi przyszło ponad 120 osób - powiedziała Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor działu marketingu MTP.

Od sierpnia Targi co miesiąc organizują wycieczki, podczas których można dowiedzieć się wielu historycznych ciekawostek, m.in. gdzie stała pierwsza w Polsce kolejka górska o długości 2 kilometrów czy w którym miejscu znajdował się zbiornik zasilający Łazarz w wodę.

Nasze wycieczki rozpoczęliśmy w wakacje. Co miesiąc otwieramy Targi i zapraszamy poznaniaków do zwiedzeniu naszych terenów. W styczniu zorganizujemy wycieczkę, która tym razem odbędzie się w weekend w godzinach popołudniowych. Mieszkańcom chcemy pokazywać nie tylko historię i pawilony, które mają niekiedy 90 lat, ale również doskonały design i nowoczesność w przypadku najnowszych obiektów - podsumowuje Iwona Kasprzak-Ciesielska z Międzynarodowych Targów Poznańskich.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: