Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Elf, piernik dla każdego i kolędy - na dziedzińcu Radia Merkury odbył się świąteczny jarmark - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Elf, piernik dla każdego i kolędy - na dziedzińcu Radia Merkury odbył się świąteczny jarmark
10-12-2012 05:51   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci na dziedzińcu Radia Merkury przy ul. Berwińskiego odbył się świąteczny jarmark. Dzieci mogły zobaczyć spektakle w wykonaniu Dobrego Teatru i Teatru z głową w chmurach, a dorośli posłuchać koncertu Haliny Benedyk. Na zmarzniętych czekała gorąca kawa i herbata, bigos oraz grzaniec. Na straganach świątecznego jarmarku można było kupić m.in. upominki świąteczne. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz poznańskiego Hospicjum Palium.

Przygotowaliśmy spektakle dla dzieci: "Opowieść o Rudolfie czerwononosym" w wykonaniu Dobrego Teatru i koncert Haliny Benedyk. Do jarmarku przyłączyli się również nasi dziennikarze. Sławek Bajew razem z załogą "Babiego Lata" przygotował bigos, Andrzej Ogórkiewicz zrobił grzańca, a Agnieszka Zdanowska upiekła sernik. Wszystkie te produkty były serwowane naszym gościom. Przygotowaliśmy również stoiska, na których można było kupić upominki świąteczne. Dochód ze sprzedaży artykułów ze stoiska prowadzonego przez "Motyli wolontariat" zostaną przeznaczone na rzecz Hospicjum Palium - powiedział Piotr Niewiarowski z Radia Merkury.

Chętni mogli również nagrać życzenia świąteczne, które na antenie rozgłośni zostaną wyemitowane w wigilijny wieczór. Świąteczny jarmark Radia Merkury odbył się już po raz trzeci, tym razem również pod patronatem samorządu województwa wielkopolskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: