Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MikoLajki - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa chce poprawić bezpieczeństwo uczniów SP77 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MikoLajki - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa chce poprawić bezpieczeństwo uczniów SP77
29-11-2012 00:48   Janusz Ludwiczak
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w ramach akcji "MikoLajki" chce przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa maluchów na ulicach.

20 listopada rozpoczęła się organizowana przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa akcja społeczna "MikoLajki", która ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.

Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej i możemy ufundować "pierwszakowi" bezpieczny powrót do domu. Nasza akcja "MikoLajki" jest adresowana do uczniów klas ponadgimnazjalnych, głównie maturzystów, którym bliskie są spontaniczne małe działania, przyczyniające się do wzrostu bezpieczeństwa maluchów na ulicach. Ponadto wśród wszystkich zarejestrowanych "Mikołajów" wylosujemy bony edukacyjne o wartości do 2 tys. zł (darmowy semestr studiów).
Bezpieczeństwo dzieci to ważna rzecz, a takimi małymi działaniami możemy przyczynić się do tego, by na ulicach dochodziło do jak najmniejszej liczby wypadków.
- wyjaśnia Anna Szymaniak z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Uczelnia chce obdarować Szkołę Podstawową nr 77, której społeczność przyczynia się do promocji problematyki bezpieczeństwa wśród najmłodszych. Finał akcji planowany jest na 6 grudnia, kiedy to małym uczniom zostaną wręczone odblaski.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: www.wsb.net.pl/mikolajki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: