Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kasztanowa Aleja się powiększy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kasztanowa Aleja się powiększy
27-11-2012 14:21   Janusz Ludwiczak
Echo Investment rozpoczął II etap realizacji inwestycji mieszkaniowej Kasztanowa Aleja. Przy ul. Wojskowej powstanie pięciokondygnacyjny budynek, w którym powstanie łącznie 141 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 37 do 94 m kw.

Pod koniec zeszłego roku zakończyła się budowa I etapu "Kasztanowej Alei". Przy ul. Wojskowej 5 stanął pięciopiętrowy budynek, w którym znalazło się 141 mieszkań.

Spółka Echo Investment rozpoczęła II etap realizacji inwestycji mieszkaniowej Kasztanowa Aleja. Obok już powstałego budynku powstanie bliźniaczy. W obiekcie będzie znajdować się również 141 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 37 do 94 m kw. Każdy lokal będzie posiadać ogródek, balkon, taras lub loggię.

W budynku powstanie również parking podziemny z komórkami lokatorskimi. Generalnym wykonawcą II etapu Kasztanowej Alei jest firma Krak-Chem z Krakowa.


R E K L A M A

Komentarze (4)

28-11-2012 09:37:59
w
Masz rację, przepisy mówiące o 1,5 miejsca parkingowego/mieszkanie są martwe i niepotrzebne jeśli można kupić mieszkanie bez miejsca parkingowego. Swoją drogą pobocza na Wojskowej wyglądają coraz bardziej bagniście... i Wojskowa staje się jedną z najbrzydszych ulic Łazarza.
28-11-2012 01:08:24
gosc
Niby normalne tyle tylko że na każde nowo wybudowane mieszkanie musi przypadać ileś miejsc parkingowych (chyba 1,5). Tyle tylko że jeśli są dodatkowo płatne to ludzie kupujący mieszkanie (często na kredyt) nie chcą wydawać kolejnych pieniędzy przez co parkują na chodnikach/ulicach. Tak to już jest jak deweloper jest chciwy (marże w budownictwie są strasznie wysokie) a prawo dziurawe i pozwala na takie praktyki - przez to cierpimy na tym wszyscy.
27-11-2012 23:53:31
w
To normalne, że miejsce na parkingu jest płatne, choć na zdrowy rozum mieszkańcy, którzy posiadają samochód, a miejsca nie wykupią powinni podobną kwotę wpłacić na konto miasta lub innej organizacji, która finansuje remonty chodników i terenów zielonych. Mam inną uwagę co do powstającej inwestycji - niski parter przeznaczony na mieszkania od strony ulicy to kiepski pomysł - przydałyby się tam lokale usługowe/handlowe itp. Mimo wszystko jest to jedna z najlepszych deweloperskich inwestycji w mieście.
27-11-2012 17:53:35
gosc
Pewnie jak zawsze parking podziemny będzie dodatkowo płatny, dlatego też osoby które kupią mieszkanie zastawią całą Wojskową (która już teraz jest pełna samochodów). Ale skoro prawo na to pozwala to nigdy sytuacja parkingowa na Łazarzu się nie poprawi.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

cze

17:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert finałowy X Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Folkloru "Kids Fun Folk"

17:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
XVII festyn charytatywny "Niebiescy Dzieciom"

17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno – oświatowego

18

cze

18:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Spotkanie z uczestnikami Czerwca `56 i odsłonięcie instalacji artystycznej "Krawatto"

21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: