Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zarząd Zieleni Miejskiej na prośbę mieszkańców stworzył wybieg dla psów w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zarząd Zieleni Miejskiej na prośbę mieszkańców stworzył wybieg dla psów w Parku Kasprowicza
20-07-2012 23:47   Janusz Ludwiczak
Na prośbę mieszkańców Zarząd Zieleni Miejskiej ustawił stare ławki i kosze na śmieci w Parku Kasprowicza (od strony ulicy Reymonta). Dzięki temu mieszkańcy wyprowadzając swoje psy na spacer mogą na chwilę odpocząć.

W Parku Kasprowicza, na skwerku od strony ulicy Reymonta (przy parkingu) na prośbę mieszkańców Zarząd Zieleni Miejskiej zamontował siedem ławek i trzy kosze na śmieci, a także nasadził osiem nowych drzew.

Mieszkańcy poprosili nas o zamontowanie w tym miejscu starych ławek i koszy. Chcieli, by wyprowadzając psy mogli na chwilę przysiąść. Jest tam miejsce do wyprowadzania psów dlatego spełniliśmy ich postulat - wyjaśnia Jolanta Szymczak z Zarządu Zieleni Miejskiej.

Natomiast kilka metrów dalej już we wrześniu będzie gotowe boisko do streetballu. W uliczną minikoszykówkę będzie można zagrać w miejscu, gdzie obecnie znajduje się plac zabaw (w pobliżu Przedszkola nr 32 Świerszczykowe Nutki i pływalni letniej). Sam plac zabaw na wniosek Rady Osiedla Święty Łazarz zostanie przeniesiony w pobliże Orlika, zaś jeszcze w tym roku przy siłowni na wolnym powietrzu powstanie drugi, zupełnie nowy plac zabaw dla dzieci.


Komentarze (2)

21-07-2012 17:22:42
:D
a czemu to jest nie ogrodzone ?:/
21-07-2012 14:35:27
morlock
Wszystko zależy od frekwencji. Z Kolejowej i okolicznych ulic właściciele wyprowadzali psiaki na teren PKP, nieduży trawniczek przy nastawni i Oddz. Geodezyjnym PKP. Ludzie!!! Jak popadało, jak to zaczęło pachnieć! Nawet jadący koleją torem po przeciwnej stronie budynku okna zamykali. Więc wszystko zależy od ilości wyprowadzanych i wyprowadzających. Nic do zwierząt nie mam ale ludzi- "właścicieli" należałoby czasem, jak małe psiaki - ryjami (bo mordki mają psy i koty) zamoczyć w niesprzątanych odchodach swoich pupili.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: